Jump to content
bubu2005

Piraţii din Carpaţi: Capitala mondială a hackerilor ...........

Recommended Posts

Nu frate, e capitala zdrentelor. Aici nu se mai aplica "scopul scuza mijloacele". Le plang copiii de foame nu pentru ca n-au unde sa lucreze, ci pentru ca sunt comozi. Care e scuza lor? N-au avut scoli in care sa invete, in timp ce altii fac naveta, inca din clasele primare, 10-15km pe jos, sa faca carte? Ca n-au avut conditii, in timp ce altii citesc la lumanare? Ca n-au din ce sa traiasca, in timp ce altii iau trenul din noapte sa ajunga dimineata la munca? Ca vor o viata mai buna, in timp ce altii au inteles ca trebuie sa faca un compromis intre spriturile cu tovarasii si educatie?

N-au nicio scuza, in fata nimanui, pentru crimele pe care le savarsesc. Sunt doar niste viermi ordinari, comozi, unde la ei cultura inseamna paginile de scam intinse, buni de nimic, ingamfati si imbecilizati de ragetul manelelor, pe care daca-i pui la sapa, iti dau cu ea in cap.

Degeaba incerci sa inveti un porc sa cante; pierzi vremea si enervezi porcul.

Cum plm un porc manelist , vierme ordinar, zdreamta zdremtelor de stricat, fara scoala, comod, poate sa fie multi milionar in dolari si euro pe baza unui scam cand eu cu 3 facultati primesc lunar de la patron 1200 + bonusuri de masa lei in programare ?

Nu vreau sa te jignesc dar nu se leaga ce zici...si eu m-as duce cati-va ani la racoare pentru 2-3 mil. dolari doar am mai fost prin zona si pentru fapte minore de rahat.. bani care nu am sa-i fac nici cand o sa zboare porcu tau pe forum. Vorbim din auzite de la stiri, media dar realitatea doare !

Daca ar fi mama si cu sora producatoare sau tata senator mi-as vedea de treaba frate ... crede-ma si nu sunt din RM sunt din estul tarii unde este mai greu

Edited by seby05
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...