Jump to content
trollophile

Castiga fara a avea cunostinte

Recommended Posts

Cand foloseam eu metodele astea voi va jucati cu puta in nisip, din punctul meu de vedere sunt demodate, si va aduc bani putin.

Nu comentati, ca daca faceti $50/zi e mult si e bine, e bine cand faci $5000/zi ;

Am specificat clar ca e ceva doar pt bani de buzunar. In Romania 10$ e minimul pe economie.

Link to comment
Share on other sites

Se vede clar in Romania ce sobiecte sunt cele mai citite. Cred ca ma apuc sa fac un site de genul ca sa trag teapa la lume, ei poate ca platesc dar eu nu, si fac trafic..

A mai fost postat odata bubblenews pe forumul acesta numai ca atunci voi nu prea a-ti comentat deoare ce nu va era dictat pas cu pas cum sa fraudati site-ul.

In fine... Probabil ca si iei au un sistem de verificare atunci cand va platesc sa vada daca sunt sau nu reale ip-urile.

Link to comment
Share on other sites

Nu merge nici tviewer si nici proxy goblin.Verifica te rog linkurile inainte de a le publica.

Cateva recomandari.Nu faceti in fiecare zi 20k views per articol.Combinati,azi 10k,maine 6k,poimaine 17k si in alte zile doar cateva sute.Deasemenea folositi proxyurile la un interval de cateva ore.Adica il lasati dimineata o ora,faceti o pauza de 1-2 ore,il mai puneti 30 de minute si tot asa.In acest fel e mai greu sa va depisteze.

Oricum,multumim de articol,de maine il pun si eu in practica,doar ca trebuie sa caut programele.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Nu merge nici tviewer si nici proxy goblin.Verifica te rog linkurile inainte de a le publica.

Cateva recomandari.Nu faceti in fiecare zi 20k views per articol.Combinati,azi 10k,maine 6k,poimaine 17k si in alte zile doar cateva sute.Deasemenea folositi proxyurile la un interval de cateva ore.Adica il lasati dimineata o ora,faceti o pauza de 1-2 ore,il mai puneti 30 de minute si tot asa.In acest fel e mai greu sa va depisteze.

Oricum,multumim de articol,de maine il pun si eu in practica,doar ca trebuie sa caut programele.Bafta

Ambele programe merg ..acum 15 minute le-am luat si eu ..goblin nu are Nini.dll il iei de aici : Nini.dll si il pui in folderul programului

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...