Jump to content
Tilt

Salut!

Recommended Posts

Prezentare:

Ma numesc *Adrian, am 20 de ani si imi place absolut orice este legat de internet. Am inceput ca multi altii un gamer with no life. S-a aprins un bec si am decis sa invat ceva util ... am invatat SEO majoritatea timpului navigand pe bhw, am facut niste banutzi frumosi whitehat ca freelancer. La scurt timp am primit o masina cadou, mi-am luat lumea in cap si am decis sa ma las de Internet Marketing si sa bag toti banii in benzina si distractie, sa ma plimb, sa-mi fac de cap cu "prietenii" ; n-a tinut mult pana am ramas fara bani si la nevoie putin influentat de un anturaj cu o mentalitate mediocra am decis sa fac ceva (offline) care mi-a adus 2 dosare penale si un cazier pe 10 ani, scapand ca prin urechile acului (sfatul meu daca ajungeti intr-o situatie asemanatoare... sa nu aveti incredere in gabori sunt niste spurcati care incearca sa va joace la psihic); cu ajutorul unui prieten am mai facut niste bani online sa-mi platesc avocatii si amenzile penale; in momentul de fata m-am apucat de poker ... a inceput sa ma pasioneze deoarece pe termen lung cred ca se pot castiga bani frumosi cu un pic de matematica, statistica si psihologie ( pentru cunoscatori joc la uNL regular ... am achizitionat deja hm2 urmeaza notecaddy si tableninja);

Cunostinte: Internet Marketing, HTML, putin photoshop si php

Hobby-uri: Poker, dota, search engine's ( sa stiu cat mai multe despre ele, in special google), imi place sa caut informatii greu accesibile;

Ce ma astept de la acest forum?

Sa invat cat mai multe; stiu ca majoritatea persoanelor pe aici sunt agresivi/sarcastici sau ironici in limbaj incercand sa para sau chiar fiind superiori, eu unul o sa incerc sa ma port cat mai atare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...