Jump to content
Praetorian503

[SQLi] Asociatia Asistentilor Sociali din Banat

Recommended Posts

[*]Target:

http://www.aasbanat.ro

[*]Version:

5.0.37-standard-log

[*]Database:

aasbanat_myDatabase

[*]User:

aasbanat_myUser@localhost

[*]DataDir:

/var/lib/mysql/

[*]BaseDir:

/

[*]VersionCompileOS:

pc-linux-gnu

[*]TmpDir:

/tmp/

[*]Tables:


anunturi_utile
membrii
resurse

[*]Columns:


id
titlu
data_start
data_stop
descriere
titlu_link
link
id
prenume
nume
functie
institutie
email
descriere
id
tip
titlu_link
link

[*]Report:

Vulnerability reported!

Praetorian, Hackyard Security Group!

Link to comment
Share on other sites

Ce-ai Nytro? Ai chef de caterinca si nu stii de cine sa faci?Nu te inghit.

Era doar o ironie domnule fan Tinkode.

Ca sa iti petreci 5 minute pentru a gasi un SQL Injection intr-un site trebuie sa alegi site-ul nu? Tu ai ales "Asociatia Asistentilor Medicali din Banat". Eu doar te-am intrebat: "DE CE?". Trebuie sa ai un motiv nu? Sau a fost doar un dork si acesti "nenorociti" au cazut in primele rezultate Google?

Intrebarea mea e simpla: "Care este motivul pentru care ai ales acest site?".

Link to comment
Share on other sites

Era doar o ironie domnule fan Tinkode.

Ca sa iti petreci 5 minute pentru a gasi un SQL Injection intr-un site trebuie sa alegi site-ul nu? Tu ai ales "Asociatia Asistentilor Medicali din Banat". Eu doar te-am intrebat: "DE CE?". Trebuie sa ai un motiv nu? Sau a fost doar un dork si acesti "nenorociti" au cazut in primele rezultate Google?

Intrebarea mea e simpla: "Care este motivul pentru care ai ales acest site?".

Gasit la dork, domnule fan shaorma! Si nu sunt fan TK X_X

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare retorica, daca tot aveti forum de haxori, de ce mai postati aici? Sa nu mai spun de faptul ca nu vad nimic bun in a ataca un sitie care promoveaza binele. Cauta acolo inurl:'ajutor.php?id=' & intext:'copii orfani', apoi vino si posteaza toate parolele pe RST :)

Scuze ca mi-am pierdut 2 minute sa scriu postul asta. Bafta la pescuit.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare retorica, daca tot aveti forum de haxori, de ce mai postati aici? Sa nu mai spun de faptul ca nu vad nimic bun in a ataca un sitie care promoveaza binele. Cauta acolo inurl:'ajutor.php?id=' & intext:'copii orfani', apoi vino si posteaza toate parolele pe RST :)

Scuze ca mi-am pierdut 2 minute sa scriu postul asta. Bafta la pescuit.

le-am mai tinut odata discursul asta... da atat ii duce capul.

https://rstforums.com/forum/62566-cerere-deface-website.rst#post411282

Link to comment
Share on other sites

Praetorian mi-ai futut efectiv seara. Suntem prietenii nu am nimic cu tine stii bine asta.

Dar crezi ca prin posturile astea inutile ajuti cu ceva comunitatea?.

De ce ai ataca un asemenea site? Ce ti-au facut sarmanii copii? Au furat de la cineva?

Ai vrut sa ii pui in genunchi si nu ai stiut cum?. Rusine!

Te mai intrebii de ce suntem luati la misto?.

Ti-ai dat singur raspuns la intrebare.

In numele echipei ceretii scuze si roaga un moderator/admin sa stearga sau sa mute topicu asta la gunoi. Multumesc !

Zatarra am incercat sa iti explic ceva dar a fost inzadar. Te rog nu mai jignii toata echipa pentru bravura unui membru. Cred ca am vorbit ceva odata cu el.

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Praetorian mi-ai futut efectiv seara. Suntem prietenii nu am nimic cu tine stii bine asta.

Dar crezi ca prin posturile astea inutile ajuti cu ceva comunitatea?.

De ce ai ataca un asemenea site? Ce ti-au facut sarmanii copii? Au furat de la cineva?

Ai vrut sa ii pui in genunchi si nu ai stiut cum?. Rusine!

Te mai intrebii de ce suntem luati la misto?.

Ti-ai dat singur raspuns la intrebare.

In numele echipei ceretii scuze si roaga un moderator/admin sa stearga sau sa mute topicu asta la gunoi. Multumesc !

Eu nu imi cer scuze in fata nimanui. Pleaca in pula mea si tu si parerile tale ca ma pis pe tine.

Link to comment
Share on other sites

@Praetorian comportamentul tau rezulta la comportamentul unui copil de 12 ani ce a descoperit computerul.

Ai acumulat numarul de 3 warn-uri de la mine esti oficial out. Ai 3 zile la dispozitie sa te gandestii ce facii.

Gandeste-te bine la ce ai de facut. Multumesc membriilor si staff-ului rst pentru intelegere.

Bagati gunoiul asta la Cosul de gunoi va rog!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...