Jump to content
ldb

rugaminte catre cei intelegatori

Recommended Posts

Fac un apel catre cei ce au prin sertarele lor telefoane vechi,ma refer simple sau care au mici defecte sa le doneze.Eu impreuna cu amicii mei ajutam alti amici din Penitenciare in Romania cu telefoane pentru a fi si ei alaturi de familile lor.Va cer sa nu ai judecam pentru ce au ajuns colo ,important este ca fiecare sa aiba o posibilitate de a comunica cu familia si prietenii.

***Cei care ne pot sprijini pm la mine***

multumesc de intelegere

ps. daca anuntul meu deranjeaza va rog nu ma banati

Link to comment
Share on other sites

Pedeapsa ar trebui sa fie capitala chiar si pentru cea mai mica infractiune. "Fiecare om sa fie propriul sau judecator, sa decida daca ramane sau pleaca dintre noi. Ce poate fi mai drept decat asta?" Tu, domnule, pe langa faptul ca urmaresti altceceva, nu esti nici bun sa o ascunzi. Orice ai vrea, afirmatiile tale indica o incalcare grava a legii. Eu te-as si denunta pe langa a te bana. Astfel de cereri nu se fac pe un forum public, iar "prietenii" tai ar fi trebuit sa se gandeasca mai intai la familii atunci cand au decis sa fie proprii lor judecatori.

Link to comment
Share on other sites

Deci tu o arzi pe forum de hacking dar il denunti pe unu care incearca sa bage niste telefoane in parnaie?

Nu o arde ca e forum de securitate si vrajeli , stim toti ce se face pe aici [ nu sariti cu gura nu ma refer la carding]

Pun pariu ca fumezi la greu,dai spaga la politie daca e nevoie si faci ilegalitati ca toti altii!

@ldb nu am nici un tleefon vechi,eu imi iau telefon nou din motivul ca pe cel actual il pierd [ is prea prost]

Dar,chiar ma bucur ca incerci sa faci ceva si pt oamenii aia ,sunt multi care au intrat pentru niste legi de tot cacatul ,sau din greselile/nepasarea judecatorilor

PS : trimite-i un telefon si lui tex:))[too soon?]

Edit: Poate ai dreptate, poate chiar nu am inteles si vorbesc prost ,dar eu inca sustin ce am zis acolo:)

Is impacat cu mine insumi .ma simt bn in pielea mea :)

Edited by sebywarlord
Link to comment
Share on other sites

Poti sa ma si injuri ca nu ma supar :))

Vorbesc din experienta , toata lumea face illegalitati , cat de mici cat de mari,alti vand droguri,altii aduc tigari de la vama,altii dau tigari la bucata la buticul din coltul strazii , tot illegalitate e

Ne oprim si noi din offtopic?ca eu daca mai iau un warn am ban :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...