Jump to content
Vlachs

[GET] SCRAPEBOX v1.15.64 Cracked

Recommended Posts

bai oameni buni ...e 57 de $ ...daca sunteti mari SEO-isti il puteti cumpara ..si eu il cautam la inceput free ..il gasisem ..il testasem vazusem rezultate asa ca m-am dus si l-am cuparat ..

PS deja suntem la 1.15.66

Sunt persoane pe forum care nu si-l permit, pe langa pretul soft-ului mai ai nevoie de proxy-uri si liste, nu cred ca multi de aici isi permit cheltuieli de genu.

Link to comment
Share on other sites

daca cumperi softu asta..intr-o luna faci mai multi bani cu el decat a costat programu.

Cu ce cacat faci ma mai multi bani, tu stii despre ce vorbesti ?

Scrapebox in esenta e un program usor de facut, un programator experimentat il poate face in 2,3 ore.

Nu am mai folosit scrapebox de peste 6-7 luni, sunt alternative mai bune dar pentru blog comment este foarte bun.

Nu o sa iti scoti banii intr-o luna, nu are un efect atat de mare, inafara de program in sine mai ai nevoie de multe alte chestii.

Nu il mai laudati si ridicati in slavi atata ca nu e chiar atat de special, un commenter basic poti sa il faci in php foarte rapid, trebuie sa preiei doar id-ul postului.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...