Jump to content
marinnn

Sugestie masina

Recommended Posts

Passat 1.9TDI , Mercedes E220 , VW Vento , Logan Pickup , Ford Focus , BMW 320D , Mercedes E270 , Mercedes C190

Evident , Mercedesul il vei gasi cu multi km la pretul de 4000-5000 euro ..

La fel si BMW-ul. 320d-urile cu 150.000 km la 3-4 mii de euro, doar "tinute in garaj", au dublu sau chiar triplul kilometrilor. (daca ai noroc)

Passat (la banii aia ma refer) gasesti undeva la 180.000-200.000 km minim. Mi se par cam multi km, sincer.

As merge pe Focus mai degraba, sau pe un Opel Astra (care i l-am sugerat si printr-un mesaj privat), pentru ca sunt masini cu cativa ani mai noi decat cele mentionate de tine mai sus, si totusi...cred ca intr-o oarecare masura conteaza si anii aia. :)

Link to comment
Share on other sites

La fel si BMW-ul. 320d-urile cu 150.000 km la 3-4 mii de euro, doar "tinute in garaj", au dublu sau chiar triplul kilometrilor. (daca ai noroc)

Passat (la banii aia ma refer) gasesti undeva la 180.000-200.000 km minim. Mi se par cam multi km, sincer.

As merge pe Focus mai degraba, sau pe un Opel Astra (care i l-am sugerat si printr-un mesaj privat), pentru ca sunt masini cu cativa ani mai noi decat cele mentionate de tine mai sus, si totusi...cred ca intr-o oarecare masura conteaza si anii aia. :)

Multumesc. Bune sfaturi! De ford focus 2 ce parere aveti? cel de prin 2004-2005

Link to comment
Share on other sites

Initial am vrut sa-ti raspund mai devreme, dar am avut de ales sa-ti raspund tie sau o masturbare? Am ales masturbarea. Mergi in plm si intreaba pe forumuri cu profil auto. Cauta info pe youtube, informatii, noul timbru auto, cauta pe site-uri comparatii intre masini, atat intern cat si extern. Vezi ce cade la ele, vezi preturile pieselor. Tu stii cel mai bine ce se adapteaza nevoilor tale.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...