Jump to content
kiranom

Niste scripturi PHP folositoare

Recommended Posts

M-am gandit ca cineva are nevoie.. si stiu si eu ca e nasoala aia din poza.

1 . Afla IP - cacatul asta de script afiseaza IP-ul celui ce acceseaza site-ul tau de exemplu.
2. PHP DOS - dai DOS la un site. urci cacatu' asta pe 20 de host-uri free si incepi sa dai DOS , destul de folositor, practic te folosesti de resursele serverului pe care e hostat site-ul X ca sa dai DOS la site-ul X. doar HTTP DOS
3. un shell destul de bun cu parola .. mai multe informatii in fisierul text cu informatii de utilizare
4. ShellDetect - cu asta vezi daca ai vreun shell urcat pe host , daca ai un reseller e si mai bine.
5. Mass Email - bagi toate email-urile in list.txt , in test.htm bagi continutul email-ului si trimite el automat email-urile , folosindu-se de resursele serverului de pe care trimiti.. pula mea, sigur, spam, garantat, sloboz.

Have fun

link: girlshare

link2: filehost

link3: zippyshare

Bonus: Script PHP functie login, register, etc. download.

// acum vad ce am putut sa scriu prin .txt-urile alea; doamne cat de beat eram.

Edited by kiranom
Link to comment
Share on other sites

primlul script e cam inutil, tot ce ai nevoie ca sa afli un IP este:


echo $_SERVER['REMOTE_ADDR'];

Cat despre al doilea script, PHP DOS, care e efectul daca faci cum ai zis tu, dai dos de pe 20 de hostouri concomitent?

ShellDetect mi se pare interesant, o sa ma uit prin sursa.

Link to comment
Share on other sites

GarryOne stiu ca nu sunt cine stie ce dar pentru incepatori sau cineva care cauta asa ceva.. sunt ok :D daca dai DOS de pe 20 hosturi concomitent pica site-ul respectiv.

Marcusul - chiar nu-mi pasa de VPN-ul tau , eu am spus ca ai postat aiurea. Link-ul de la girlshare nu merge pentru ca este o problema cu toate fisierele gazduire la girlshare , celelalte doua link-uri merg.

Acum vad ce am putut sa scriu prin .txt-urile alea =)) doamne cat de beat eram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...