Jump to content
Emineste

Bani curati

Recommended Posts

Salutare tuturor.

Dupa cum stiti acum ceva timp am postat blogul meu " cum sa faci bani pe net" si vreau sa le multumesc persoanelor care mi-au luat apararea.

Asa ca m-am decis sa pun o noua metoda aici pe forum si nu pe blog.

De ce? : Nu vreau sa afle toti .. asa ca m-am decis sa pun acest tutorial aici pe forum.

Este vorba despre un de completat oferte .

Ideea e ca la 1 euro poti scoate bani si ii primesti in 24 de ore [paypal].

Cum poti face bani?

Dupa cum am spus mai sus " completezi oferte" dar u la inceput primesti 100 puncte si daca mai faci 200 rezulta 300 puncte adica 1 euro .

Va sugerez sa folositi proxy pentru ca conteaza foarte mult din ce tara sunteti de ex folositi de america sau united kingdom. Puteti face macar 1 euro amarat in cateva minute. Pentru ca sunt oferte foarte usoare.. ori descarci un program ori pur si simplu dai cateva click-uri si introduci niste date false.

Link de inregistrare cu refferal: Sponsokdo - De l'argent et des cadeaux !

Link de inregistrare fara refferal : Sponsokdo - De l'argent et des cadeaux !

http://postimg.org/image/qsrs5r5zf/

PRIMITI 100% pe refferal stiu ca pare tzeapa dar nu este nici o teapa.

Daca vreti revin cu 5 dovezi de plata [ paypal] in care am scos cate 1 euro pe rand .

PS: le multumesc celor care se inscriu pe link-ul meu de refferal va voi oferi 50% inapoi . Ma puteti contacta la demonul88@yahoo.ro

Edited by Emineste
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Presupun ca ai comentat doar pentru a face post?

E o singura metoa nu "cele mai penibile metode" e una singura!

Si multumesc pt sustinere! Eu incerc sa te ajut cu ceva si u ma jignesti! genius !

Nu iti convine? Nu te baga! Sa se bage cei care se pricep si studieaza site-ul inainte de a se inregistra pe el nu ca tine dupa 2 minute de la postarea unui topic sa vi sa injuri fara sa studiezi acest site..

Link to comment
Share on other sites

Cele mai penibile metode. Du-te pe centura; Faci acolo mai repede 5e.

Frate nu ti-a cerut nimeni parerea :) Cu ce drept te-i bagat tu in thread-ul omului? El s-a strofocat sa-l scrie si vin oameni ca tine sa-i futa lui dispozitia :) Daca eram admin, jur ca te zburam de aici fara sa ma gandesc de 2 ori. Te cred ca ai putine post-uri si vrei sa faci cat mai multe, dar comentand aiurea n-o sa ajungi departe, crede-ma !

ON: Mersi mult pentru metoda. +1

Link to comment
Share on other sites

si cam in cat timp ai putea face macar 20 € . ? sau nu ai ajuns nici tu inca la atat?

Pai daca iti promovezi link-ul de refferal si faci macar 5 refferali si astia sa faca 3 euro pe zi ... faci destul de rapid 20 de euro.

Ti-am spus iei 100% pe refferal.

Dar poti face oferte in care sa iei chiar u cate 2 euro trebuie doar sa folosesti proxy

EDIT : Intra pe blogul meu si ai acolo socialbirth si easyhits4u cu site-urile alea 2 iti poti promova link-ul de refferal si facei refferali . PROFIT $$$

Blogul meu il jos [ la semnatura mea]

Edited by Emineste
Link to comment
Share on other sites

Va cacati pe voi cand va spune lumea ca metodele astea de facut bani sunt de rahat. Va simtiti atacati intrucat asteptati recunostiinta publicului pentru 'efortul' depus in impartasirea metodei magice.

Vreti bani? Puneti mana si muncitit. Indiferent de locul unde vreti sa faceti bani, nu o sa reusiti fara munca. Nici pe internet. Cei care chiar fac bani pe internet, sunt aia din spatele site-urilor date ca exemplu aici. Care au muncit si pe care i-a dus capu sa stranga fraieri ca voi si sa le faca bani.

'misefalfaie' nu te mai caca pe tine ca ma au 'adminii' la suflet. Daca e cineva care sa trebuiasca sa fie banat/atentionat ala esti tu si cu prietenul tau care spameaza aici cu toate scamurile de pe internet. In timpul petrecut pentru completat oferte, nu mai bine puneti voi mana sa invatati 2-3 linii de cod? Analfabetilor.

Cine a mai vazut prosti care sa se imbogateasca peste noapte? Fugiti la lotto. Asta in cazul in care cunoasteti cifrele.

Edited by 0x416c6578
Link to comment
Share on other sites

Niciunul nu a spus ca vrea sa se imbogateasca peste noapte, deci comentariile tale sunt inutile si scrise doar DE DRAGUL TASTATURI ! In thread nu scrie " Ce parere aveti " pur si simplu' omu a vrut sa imparta cu alti o metoda. Acum vorbind despre tine -> Find latest started threads esti din 2010 aici, si sincer sa zic, ESTI DEGEABA ! Tu esti genul de persoana care isi creeaza account pe rst doar sa profiti (daca nu esti inregistrat nu poti vedea link-urile) :) am dreptate?! Ai copiat 2/3 stiri vazute pe net si le-ai publicat aici + alte thread-uri de tot cacatul. Esti 0 amice!

Link to comment
Share on other sites

Am pus stiri pentru retardatii ca tine sa mai citeasca si ei ceva, ca de labagit pe facebook si la 'scan' tot prostul poate. De citit, mai greu, ca-ti trebuie cap.

Hai, mai du-te-n pula mea, ca esti incurabil. Si astia ca tine n-or sa stie niciodata ce cauta cei ca mine aici.

Daca tot te caci atat pe tine, realizai pana acum ca degeaba dai linkuri d-alea cu search, ca forumu functioneaza pe baza de sesiuni, care-s diferite pentru fiecare user.

Ce-o pus amicul tau de pe centura aici, nu se incadreaza la Tutoriale. Se incadreaza la cersit referali sa-si poata lua un joc pe steam. Hai, la muncit, nu la intins mana. Tiganilor.

Link to comment
Share on other sites

Raport timp/bani=?

In timpu ala poti invata diferite chestii ( Domeniul IT e destul de vast :) ) precum : webdesign , programare ( dureaza ceva timp, ce-i drept ), sau poti sa-ti incepi o cariera sociala prin YouTube venind cu o idee noua ( ies bani cu timpul, si petreci 3-4 ore pe zi) sau facand livestreaming ( gaming de obicei)

Sa nu mai vorbim de white hacking .. , poti "fura meserie" ( cam impropriu spus) de la colegii de pe forum, sunt ceva posturi zilnice cu vulnerabilitati la site-uri care au si bug-bounty, si cei care le gasesc iau de obicei ceva bani.( Iti trebuie ceva experienta)

In fine, asta nu-i thread-ul cu o intrebare de idei de business, deci am facut destul off-topic.

Mai pe scurt: apreciem , dar se stie, si multi nu au timpul necesar .

Link to comment
Share on other sites

Sunt eu prost, dar cand ma uit in jur prind curaj ! Ai aparut si tu ca ciupercile dupa ploaie :)

EDIT: milogule vezi ca smtp-urile nu cresc in copaci! fugi la munca nu la intins mana :)

Pai logic ca prinzi curaj, fac pariu ca ai maxim 15 ani, esti un mucos care poate, poate face si el 20 de euro pe luna pentru cateva pachete de tigari.

Bine ca recunosti ca esti prost, daca erai destept nu-i bagai in seama pe astia si gata.

Vrei bani?Deschide-ti o comunitate ( domeniile cele mai cautate, spre exemplu gaming ) populeaza-ti comunitatea, baga adsenuri, ceva parteneriate si asta e, ti-ai facut vizitatori unici + bani din adsene + ceva taxe la ce tii tu pe acea comunitate si poti scoate sute sau mii de euro pe luna.

//Edit: Pai in 'pula ta', se vorbeste despre "cum se fac bani pe internet", eu ti-am dat cateva exemple.

PS: Dupa semnatura ta facuta din - si = imi dau seama cam cat de prost poti fii.

Edited by hackerika
Link to comment
Share on other sites

Pai logic ca prinzi curaj, fac pariu ca ai maxim 15 ani, esti un mucos care poate, poate face si el 20 de euro pe luna pentru cateva pachete de tigari.

Bine ca recunosti ca esti prost, daca erai destept nu-i bagai in seama pe astia si gata.

Vrei bani?Deschide-ti o comunitate ( domeniile cele mai cautate, spre exemplu gaming ) populeaza-ti comunitatea, baga adsenuri, ceva parteneriate si asta e, ti-ai facut vizitatori unici + bani din adsene + ceva taxe la ce tii tu pe acea comunitate si poti scoate sute sau mii de euro pe luna.

Cine pula mea te-a intrebat pe tine asa ceva? Tu ai vazut ce a scris in thread ? Degeaba dai exemple daca nici macar tu nu stii despre ce vorbesti :) mars in pula mea !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...