Jump to content
Stfean_Iordache

Muncesc GRATIS

Recommended Posts

Dap . Ati auzit bine , moka . M-am apucat de invatat prin carti/tutoriale/lynda/etc PHP , SEO , WORDPRESS E-COMERCE , ADOBE DREAMWEAVER , C++ , ADMINISTRARE SITE si altele , iar acum incerc sa gasesc un loc unde sa pun in practica ce invat . Deci daca aveti rabdare , cunostinte avansate si un site real administrat de voi la care aveti nevoie de "mana de lucru gratis ( dar proasta pentru moment) " atunci eu sunt persoana de care aveti nevoie :) . Proiectul nu trebuie sa acopere toate ramurile la care invat , de fapt poate nici macar sa nu acopere o ramura din ce invat . Sunt gata sa invat orice imi dati si sa aplic . Mai pe scurt incerc sa ma duc ucenic la cineva care sa ma invete la schimbul muncii gratuite .

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

E mai nasol de gasit internship si platit zic eu. Cunosc destui care probabil ca ar face-o daca ar avea si unde. Ce e drept sunt firme care platesc cateva milioane pentru 2-3 luni cat inveti apoi poti castiga mai bine. Majoritatea angajatorilor se feresc de asa ceva pentru ca trebuie sa faci contract strict ca nu cumva sa te trezesti ca pleaca ala dupa ce invata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...