Jump to content
nistetarani1

Sa ma sugeti

Recommended Posts

Sunt un baiat prietenos, asa si asa, mereu ok care ajuta oamenii si creeaza o stare de fericire. ..si cine nu e de acord, ma`sa`i proasta....dar forumul asta...e penal..cu moderatorii pizdei si copii pizdei ..parca e parculetul din spatele blocului..cand am intrat aici pt prima oara, mi se parea ok, dar mna "ce prost eram atunci" oricum...nu mai am ce face aici asa ca ..oricum imi bagam si mi`am bagat pula`n voi si cand eram aici..dar imi bag si inainte de plecare..bag pl`n voi..nu toti..doar in moderatori si alti rupti de viata..da`ti`va fold

Edited by nistetarani1
Link to comment
Share on other sites

Alt copil frustrat si batut de soarta.

Frate daca tot nu va place rst , la ce pula mea mai stati aici? pleaca dute pe metin pe cantar , dute afara date pe legan si lasa dracu rst-ul in pace. Nu impresionati pe nimeni cu faze deastea de cacat. So GTFO IDIOT !

Link to comment
Share on other sites

@cemama, ba, pizda cu perciuni...eu am fost aici doar sa treaca timpul..sa`mi bat pl de voi..ca recunosc sunt un "bully" sau cum plm spune`ti voi cu engleza voastra care mancati de la plus si delirati...doar ca imi iau ban prea des...si nu pot sa`mi bat pl de voi cum vreau..si asta e naspa..ca de invatat aici..stai calm..ca 90% de aici is vai de pl lor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...