Jump to content
Martin24

Metoda DollarCash.org - Castiguri intre 40 - 60 usd la zi, metoda nesaturata

Recommended Posts

Am lucrat si cu alte situri de genul si intr-adevar castigam cate 300 - 500 usd pe luna.Pentru mine era foarte bine avand in vedere ca nu muncesc si castig doar bani din online.

Nisa mea este diversificata, si contine de la filme, programe, hack-uri, trainere etc.

Am gasit insa aces site DollarCash si nu mare mi-a fost uimirea cand am vazut ce bine merge la conversie, daca pe alte situri faceam cate 15 - 20 usd pe zi aici fac lejer cate 50 - 60 pe zi.

Poate va intrebati de ce sunt atat de idiot sa imi dau metoda mea de a face bani pe DollarCash...poate ca asa e sunt oarecum idiot...dar va ofer metoda deoarece DollarCash imi ofera mie cate 200 USD in fiecare luna daca castig topul referalilor, deci castig si de la referali 5% plus alti 200usd pe luna.

Sa incep prin a va explica metoda mea.

Puteti lucra cu Blogspot sau cu Wordpress este alegerea voastra.

1. Sa zicem ca vreti sa faceti un hack pentru FIFA 14.

Atunci creati rapid un blog de genul: downloadhackfifa14.blogspot.com, puneti tot felul de detalii in postarea care ulterior o veti crea pe acel blog, cu poza hack-ului, taguri ingrosate, sa nu uitati meta taguri, meta description.Titlul sa fie cat mai convingator de genul: "Download free FIFA 14 Hack - The best Hack for FIFA14"

Dupa ce ati terminat totul cu acest blog incepeti alt blog cu alt link, daca primul a fost "downloadhackfifa14.blogspot.com" acum puneti freedownloadfifa14hack.blogspot.com (Populatil cu content, meta tags, meta description, link catre dollarcash.org de download) apoi continuati tot asa...

a) freedownloadfifa14hack1.blogspot.com

B) freedownloadfifa14hack2.blogspot.com

c) freedownloadfifa14hack3.blogspot.com

d) freedownloadfifa14hack60.blogspot.com

Faceti pe o nisa cate 30 de situri, dupa care le indexati cu anumite programe de indexat.

Le dati submit in motoare de cautare cu acest program: http://download.cnet.com/All-in-One-Sub ... 97837.html sau cautati si voi ca sunt mai multe.

Creati peste 2500 de backlink-uri aici pentru fiecare: Backlink Generator erstellt automatisch 2500 free Backlinks

Daca reusiti sa faceti cate 1 nisa pe zi (1 nisa = 30 de bloguri), veti reusi ca in maxim cateva luni sa ajungeti si la cateva sute de usd pe zi cu DollarCash.org.

Link: http://www.dollarcash.org

Succes.

Edited by Martin24
Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg. Astia chiar pun botul la asa ceva ?

Practic ca tu sa castigi banii, noi trebuie sa downloadam ceva ?

Iar ca sa downloadam trebuie sa trecem de un survey care ne costa ?

bubbles voi nu intelegeti un lucru, in romania intr-adevar nu prea se completeaza surveys insa in europa (Franta, Belgia, Austria etc) in SUA, si in tarile asiatice lumea completeaza...e normal ca tu roman cu gandire de roman sa fii sceptic insa nu e asa eu am luat dintr-un singur download din Franta 16.50 usd.Deci crede-ma ca se fac bani multi...mii de dolari.

Link to comment
Share on other sites

bubbles voi nu intelegeti un lucru, in romania intr-adevar nu prea se completeaza surveys insa in europa (Franta, Belgia, Austria etc) in SUA, si in tarile asiatice lumea completeaza...e normal ca tu roman cu gandire de roman sa fii sceptic insa nu e asa eu am luat dintr-un singur download din Franta 16.50 usd.Deci crede-ma ca se fac bani multi...mii de dolari.

faci bani din PPD , cat faci lunar?

Link to comment
Share on other sites

si eu am lucrat cu ei luna trecuta,dar i-am lasat ca platesc tarziu dai in masa.. muta-te pe fileice ei au cele mai bune conversi si downloaduri ;)

btw: rasp la pm.

PFF numai de FileIce nu-mi zi te rog, mi-au dat teapa de 980 de usd...au zis ca mi-au platit dar de fapt nu au facut nici o plata...si sunt multi care se plang, am renuntat la ei si aveam multe nise acolo...frate-miu este unul ducusus care avea si 9000usd pe luna...si el s-a lasat de FileIce...usor usor decade.Mie mi se pare DollarCash ca are cele mai bune oferte...acum sincer.

Link to comment
Share on other sites

PFF numai de FileIce nu-mi zi te rog, mi-au dat teapa de 980 de usd...au zis ca mi-au platit dar de fapt nu au facut nici o plata...si sunt multi care se plang, am renuntat la ei si aveam multe nise acolo...frate-miu este unul ducusus care avea si 9000usd pe luna...si el s-a lasat de FileIce...usor usor decade.Mie mi se pare DollarCash ca are cele mai bune oferte...acum sincer.

Frateto e EmiN ?

nu decade amu e la apogeu credema au niste convert rate de mori 20% + la USA :X si la celelalte tari foarte buna conversia.

btw: dolarcash asta plateste lunar sau saptamanal ca cleanfiles?

Link to comment
Share on other sites

Frateto e EmiN ?

nu decade amu e la apogeu credema au niste convert rate de mori 20% + la USA :X si la celelalte tari foarte buna conversia.

btw: dolarcash asta plateste lunar sau saptamanal ca cleanfiles?

Nu este EmiN este ducusus asa are cont pe fileice, facea bani buni cand mergea nisa cu filme pt franta, era un site unde puteai urca filmele arhivate cu parola dar acum nu mai lasa sa uploadeze oricine...mii de francezi descarcau filmele.

Plateste NET30

Link to comment
Share on other sites

Nu este EmiN este ducusus asa are cont pe fileice, facea bani buni cand mergea nisa cu filme pt franta, era un site unde puteai urca filmele arhivate cu parola dar acum nu mai lasa sa uploadeze oricine...mii de francezi descarcau filmele.

Plateste NET30

nu stiu ce sa zic,oricum fileice nu is tepari si platesc si rapid wire-u in 2-3 zi a luni il am :))

voi va imbogatiti asa peste noapte...

daca taceai filozof ramaneai.

Link to comment
Share on other sites

CristianRoflmao eu lucrez cam de un an jumatate cu ppd si cea mai mare parte am lucrat intr-adevar cu fileice, nu am avut probleme pana acum 3 luni cand a fost cu plata despre care ei zic ca mi-au platito prin wire dar de fapt banca mea nu a primit nimic...si iti dai seama intr-un an jumatate cate plati pe wire am primit, deci hai sa fim seriosi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...