Jump to content
iqee3

EarnFiles - earnfiles.org - Pay Per Download

Recommended Posts

Site-ul plateste incepand cu 0.30$ pana la 30$, depinde de tara din care se face download-ul.

User rate: 70%

Premium user rate:85%

Refferal:10%

Retele:

adworkmedia

cpalead

adscendmedia

Earnfiles.org are functia premium user, statistici profesionale, functia Testimonials cu ajutorul careia poti adauga comentari la fisierle pe care le uploadezi pe site, pentru a fi mai credibile, gateway widget, link loker.

Platile se fac incepand cu 10$, pe data de 20 a fiecarei luni, dar exista si functia pentru a cere platile rapid indiferent de zi.

Url fara link de refaral aici

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

Site-ul plateste incepand cu 0.30$ pana la 30$, depinde de tara din care se face download-ul.

User rate: 70%

Premium user rate:85%

Refferal:10%

Retele:

adworkmedia

cpalead

adscendmedia

Earnfiles.org are functia premium user, statistici profesionale, functia Testimonials cu ajutorul careia poti adauga comentari la fisierle pe care le uploadezi pe site, pentru a fi mai credibile, gateway widget, link loker.

Platile se fac incepand cu 10$, pe data de 20 a fiecarei luni, dar exista si functia pentru a cere platile rapid indiferent de zi.

Url fara link de refaral aici

cu cat te platesc sa le faci reclama? :>

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

De unde ia site-ul survey-urile de is de 30$ :o ?

de la serviciul "Tzeapa.srl".

incepand cu 0.30$ pana la 30$

Explicatie: Te plateste cu 0.3 pana in 1 dolar. Daca-i intrebi de unde sa aduci downloaduri pentru 30$ o sa-ti raspunda simplu "From the Moon."

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce ma injurati si alte prosti daca nu aveti idee cu ce se ocupa site-ul. Pur si simplu l`am prezentat daca era cineva interesat sa se inscrie pe link-ul meu de referal, foarte bine, daca nu, la fel, foarte bine.

Cu toate acestea, am sa va arat dovada de plata, sa nu credeti ca am vrut sa va mint sau altele.

http://imageshack.us/photo/my-images/21/xx79.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...