Jump to content
Guest Nemessis

Hackerul de Romania

Recommended Posts

Reply patetice si de pupincuristi. Nici Nemesis si bineinteles nici acest tinkode din cate observ n-au prea facut mari realizari in viata. Sa le tii discursuri copiilor de 14,15 ani sau sa spargi nenumaratele servere ale nasei,care bineinteles de asta si sunt publice,jucarii pt "hackeri", nu sunt nici pe departe "tunuri" in ale hackingului.

Nu cred ca esti in masura sa ii critici si sa-i judeci pe oamenii astia atata timp cat nu-i cunosti. Fii tu convins ca sunt oameni chiar pe forumul asta care-s cu 50 de ani inaintea ta la cunostinte, fara sa fi auzit de ei si fara sa posteze toate minunile.

Link to comment
Share on other sites

Este o descriere veche dar inca exista :)).Problema consta in faptul ca hackerul de roman nu stie semnificatia de "hacker" el crede ca cracking = hacking , cand nu au nici o treaba sa fii cracker iti trebuie 2 ore si un linux sa fii hacker poate dureaza o viata !

Link to comment
Share on other sites

salut.

ce spune autorul acestui post...nu este ..asa adevarat...

ce spune danke000 mai sus este adevarat

""nu a luat nici macar 29 de zile ! A luat o amenda de vreo 2000 de dolari pe care o refuza sa o plateasca.""

adevarul este ca ....aici problema ..+ce ia deranjat pe aia a fost ca sirVic a fost mai mult cracker decat hacker/...

daca era hacker..isi baga nasu putin si asta este..nu se supara nimeni..

da faptu ca a sters si a bulit pe la aia prin servere a fost deranjant..in fine..

Link to comment
Share on other sites

Acum in Romania daca ai calculator si stii sa-l formatezi , esti hacker, foarte tare, eu nu sunt ,,hacker" si nici nu vreau sa fiu, dar imi doresc sa invat sa pot sa fac orice cu un calculator, ce am invatat, am invatat singur pana acum.Nu stiu ce insemna un hacker cu adevarat,si sunt convins ca nici cei care se autoproclama hackeri nu stiu.Articolul e foarte adevarat,nu vreau sa jignesc pe nimeni,dar sa fim sinceri asta inseamna hacker-ul de Romania.

Edited by MiniEu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...