Jump to content
HiDinjection

Cazare Bucuresti

Recommended Posts

Salut, stie cineva un hotel sau ceva unde sa ma cazez in Bucuresti unde preturile sunt ceva mai acceptabile? Vin in Bucuresti imediat dupa ce dau bacul, luni,pe 8 iulie ajung acolo, si trebuie sa stau in jurul a 5 zile pentru un examen de admitere la facultate. Deci daca stie cineva ceva ok prin Bucuresti si este amabil sa ma ajute ii multumesc.

App ... as dori cat mai aproape de gara de nord. Institutul este exact langa gara de nord unde am eu treaba si sa nu cheltui bani pe benzina sa strabat tot orasu. Ca asa mai degraba ca cazez la primul hotel de langa gara care il vad :D

Multumesc anticipat! :D

Link to comment
Share on other sites

pai langa gara sunt vro 10 .... si cred ca la preturi sunt in jur de 100 ... 120 ... 140 ron pe noapte ceva de genu cauta si tu pe google .... ia telefonu si suna

Alea le-am gasit si eu dar eu ma refeream daca stiti ceva mai ieftin. "Cauta si tu pe google ... " Normal ca am cautat. Dar ma gandeam ca poate stiti altele. Ca 140 ron pe noapte nu imi prea convine sa dau.

Link to comment
Share on other sites

Recomand caminele din Regie. 10 lei cazarea pe noapte. Aproape de gara, cu masina nu faci mai mult de 15 minute. Daca te plictisesti, ai companie din partea gandacilor.

Si sa nu-ti faci griji ca nu te vei trezi la timp pentru examene, ai toate sansele sa nu apuci sa adormi noaptea din cauza petrecerilor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...