Jump to content
wtf123

Vand Servere Virtuale

Recommended Posts

Cum zice si titlul, vand servere virtuale (vps)

5 euro:

512MB Memory

1 Core

20GB SSD Disk

1TB Transfer

10 euro:

1GB Memory

1 Core

30GB SSD Disk

2TB Transfer

20 euro:

2GB Memory

2 Cores

40GB SSD Disk

3TB Transfer

40 euro

4GB Memory

2 Cores

60GB SSD Disk

4TB Transfer

70 euro

8GB Memory

4 Cores

80GB SSD Disk

5TB Transfer

/*

Prima instalare si a doua (reinstalare) de OS gratuita.

Activare instant.

Fara abuzurii (scan, scam pages, flood si alte magarii).

*/

Link to comment
Share on other sites

Am niste placi de baza INTEL pt servere noi sigilate la pret buna daca te intereseaza WX58BPR , DBS1200BTS si inca 2-3 modele dar alea sunt mai vechi

Esti proaspat scapat de la orfelinat? Casa de copii nu e online, nu e vina nimanui ca cersesti, daca omu vrea, iti da, daca nu, e foarte greu.

Link to comment
Share on other sites

Am niste placi de baza INTEL pt servere noi sigilate la pret buna daca te intereseaza WX58BPR , DBS1200BTS si inca 2-3 modele dar alea sunt mai vechi

Nu e frumos sa faci reclama agresiva, poti sa pui la rstmarket. Doar ca m-ai ai nevoie de inca 50 de posturi utile.

Link to comment
Share on other sites

Fara abuzurii (scan, scam pages, flood si alte magarii).

*/

Nu te supara dar,cand iei banii omului si vinzi ceva iti asumi raspunderea ca il lasi pe serverrul tau.Nu te supara dar cand cumperi un VPS nu il iei sa te uiti la filme HD si sa faci SURF,il iei sa faci ceva ce ""nu prea poti"" face acasa pe calculatorul personal.parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara dar,cand iei banii omului si vinzi ceva iti asumi raspunderea ca il lasi pe serverrul tau.Nu te supara dar cand cumperi un VPS nu il iei sa te uiti la filme HD si sa faci SURF,il iei sa faci ceva ce ""nu prea poti"" face acasa pe calculatorul personal.parerea mea

Pai tu iti cumperi vps sa scanezi depe el? dai flood? sau sa faci pagina scam sa il lasi pe altu cu paguba? Nici mie nu imi convine, si nici tie daca redirectez spre tine "reclamatiile" .

Poti face multe altele:

hosting jocuri

webhosting

redirecte si altele.

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara dar,cand iei banii omului si vinzi ceva iti asumi raspunderea ca il lasi pe serverrul tau.Nu te supara dar cand cumperi un VPS nu il iei sa te uiti la filme HD si sa faci SURF,il iei sa faci ceva ce ""nu prea poti"" face acasa pe calculatorul personal.parerea mea

Pe ce lume traiesti ? Am mai vazut alt retardat pe aici de vroia VPS sa ruleze synscan )

Habar nu ai de tine. Sunt de acord ca nu toti au o intelegere asupra lucrurilor mai .. buna ca sa zic asa, dar tot imi vine sa zic , ca esti retardat.

Tu nici la cules via nu esti bun, ca strici omului strugurii, mergand pe idea ca acasa nu poti sa faci asta.

L.E. NU m-am putut abtine la " faci SURF " . Era acum cativa ani buni un thread pe aici ce definea un SORINEL. Poti sa iti revendici premiul de SORINELUL zilei )

Edited by Brenin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...