Jump to content
messeriche

Platest pentru trafic romanesc

Recommended Posts

Am nevoie de trafic din romania sau tari de langa romania ,zona asta specifica geografica,pentru ca imi trebui mai multe clickuri sa nu bata la ochi cu cele din america. 1$ pentru 100 de sign up cu mailuri care nu sunt temporare . NEGOCIABIL.

EDIT: da se poate 50% at start and 50% at finish

Edited by messeriche
Link to comment
Share on other sites

Deci, scuze ca ma bag aiurea peste post-ul tau.

Dar, nu stiu cata incredere dai tu, tinand cont ca ai 1 post pe forumu asta si ai venit din Iulie 2013, adica, mai exact astazi.

Si evident, tu o sa vrei ca persoana care te ajuta, sa iti faca log-urile, tu sa nu platesti deloc din prima nici macar jumate.

Daca ai un pret bun, ma poti contacta. salut

Link to comment
Share on other sites

Man nimeni n-o sa-ti aduca 1000 de vizitatori reali - si cand spun reali care vin acolo de buna voie, de exemplu prin click pe o reclama care ii se pare atractiva sau redirect de pe un website de al lui pe banii astia.

Pe banii astia nici nu ma chinui sa instalez pe cateva RDP-uri programul ala China Trafic sau cum ii zicea :)) (dar nu cred ca vizitatori din astia cauti, sunt reali cu IP-uri unice totusi).

Cauta China Trafic aici pe forum, e un program ce genereaza vizite..

Link to comment
Share on other sites

Man nimeni n-o sa-ti aduca 1000 de vizitatori reali - si cand spun reali care vin acolo de buna voie, de exemplu prin click pe o reclama care ii se pare atractiva sau redirect de pe un website de al lui pe banii astia.

Pe banii astia nici nu ma chinui sa instalez pe cateva RDP-uri programul ala China Trafic sau cum ii zicea :)) (dar nu cred ca vizitatori din astia cauti, sunt reali cu IP-uri unice totusi).

Cauta China Trafic aici pe forum, e un program ce genereaza vizite..

Jing Ling se numeste programu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...