Jump to content
SecurityRecord

STEAM GIVEAWAY [#1] - 35$ Worth of Games + Bonus

Recommended Posts

STEAM GIVEAWAY - #1

Vad ca sunt pe plac concursurile mele, asa ca m-am decis sa mai fac. Am 800$ in Steam Wallet, din care 50$ o sa impart cu voi. Concursul va fi constituit de 2 parti.

Part 1 - Graphic Creation - 35$

Aceasta parte va fi una care sa ma ajute si pe mine. Construiti-mi un wallpaper / gasiti-mi unul care sa indeplineasca urmatoarele CERINTE:

  • Culori principale: albastru (70%), alb (20%), alte culori care sa se potriveasca (10%)
  • 1440x900
  • Fara vectori grafici, cum ar fi logouri, sigle etc. Vreau ceva text-based
  • Sa aiba ca tema principala securitatea informatica

Postati-le aici, ca un link, cand ajung la ceva care imi place opresc concursul si castigatorul va fi contactat de mine pentru a isi alege jocurile :).

Part 2 - Luck - BONUS - 15$ - WON BY WTF123

Aici o sa fiu putin mai creativ. Trebuie sa postati o anumita ora, de format hh:mm, inclusa intre orele 10:00 si 15:00. Cine nimereste primul aceeasi ora ca si mine, va castiga. Intervalul de minute este de 20, deci orele pot fi de tip 10:00, 10:20, 10:40 etc.

Screenshot by Lightshot

Deci, ghiciti ora din acel screenshot dupa regulile mele.

UN USER POATE AVEA MAXIM 3 INCERCARI, DECI PUTETI POSTA MAXIM 3 ORE.

Userii noi, care nu au contribuit cu nimic comunitatii nu pot participa la nici unul dintre concursuri.

Postati va rog dupa modelul acesta:


Particip la concursul 1/2 :
Intrarile mele (link catre wallpaper / cele 3 ore) :

Succes tuturor!

UPDATE #1: Ofer cate un joc de pana la 5$, pe STEAM, pentru cele mai bune idei pt. concursuri viitoare :).

UPDATE #2: Inca astept entryuri pentru Graphic Creation, dar am schimbat tema. Vreau ceva intunecat, negru, un exemplu e wallpaperul celor de la Cyber Smart Defence. Se accepta vectori grafici.

CONCURSURILE VIITOARE

1. Voi crea un campionat de League Of Legends, cu premii substantiale pe Steam :).

2. Random pe steamgifts.com

Edited by SecurityRecord
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Castigatorul cele de a doua parti este wtf123, cu ora 12:00. Te rog alege-ti jocurile care le doresti, de pana la 15$, de pe STEAM, si da-mi un mesaj cu ele si mailul unde sa le trimit. Felicitari!

Mai ramane deschis concursul de creatie grafica, chiar nimeni cu abilitati cat de cat pentru a imi crea un wallpaper?

Link to comment
Share on other sites

Castigatorul cele de a doua parti este wtf123, cu ora 12:00. Te rog alege-ti jocurile care le doresti, de pana la 15$, de pe STEAM, si da-mi un mesaj cu ele si mailul unde sa le trimit. Felicitari!

Mai ramane deschis concursul de creatie grafica, chiar nimeni cu abilitati cat de cat pentru a imi crea un wallpaper?

Merci.

Apropo, aveti grija sa nu ajungeti ca asta. :))))))))))))))))))))))

Screenshot by Lightshot

Rog sa ii dati ban.

hahahahaha, ma plagiaza astia.

Edited by wtf123
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...