Jump to content
SecurityRecord

STEAM GIVEAWAY [#2] - 3 x Borderlands 2 + Official Brady Guide

Recommended Posts

Salutari, dupa ce m-am mai gandit cum sa ofer cele 3 licente de Borderlands, am decis intr-un final.

Voi trebuie sa postati in acest topic un reply cu mesajul "Vreau o licenta de Borderlands II", urmand ca numarul vostru "norocos" sa fie permalinkul postului pe care l-ati facut.

Permalinkul este acela de aici: ywv2508vtw2bvx5ds9v8.png

EXEMPLU:

  • Reply #2 - Entering number is 2
  • Reply #3 - Entering number is 3
  • Reply #4 - Entering number is 4
  • etc

Concursul incepe acum, la ora 7:55 si este deschis pana la ora 8:55.

Succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Vreau licenta Boderland 2.

Aiurea,

Cine vede titlu"giveaway","gratis" imediat sare in topic si se baga, ca ce pula mea , doar iau gratis, il vand.

70% au 2 conturi vechi in 2011,2012,cel putin 2 conturi, mai bine ceri contul de steam ,sa vada ca joaca ceva , nu isi face contul acum si pwla ia jocul si il vinde,e o idee.

Edited by playstation
Link to comment
Share on other sites

Momentan cu totii participati, mai putin Hombre. Esti nou, nu ai adus nimic comunitatii, nu primesti nimic de la comunitate :).

@playstation: Buna idee, tuturor participantilor o sa le cer de acum nu mail, ci numele contului de Steam, daca eu consider ca e bine sa le dau premiul il dau,daca nu nu. Pana atunci da-mi PM cu un joc de pana in 5$ sa iti cumpar pt. idee.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am intarziat putin, insa dupa cum am specificat, la ora 08:55 concursul s-a incheiat, nu inteleg de ce ati mai postat. Ultima intrare valida a fost ce-a a lui K1d0r3L.

Am facut extragerea, si rezultatele sunt urmatoarele:

nel2o1rqvc620ud2xu05.png

Astfel, membrii tjt, Reebock si blech sa ma contacteze prin mesaj privat cu utilizatorul lor de Steam.

In cazul in care voi considera ca un membru nu merita sa primeasca premiul / are cont duplicat, il voi acorda urmatorului din lista, si anume numarului 4.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca tot s-a terminat giveaway.ul asa ca am o mica idee :D

daca tot se face giveaway numai jocuri de ce nu s-ar organiza ceva campionate intre noi si poate date chiar pe twitch "RST Gaming" sau derivati voi orice alte idei....pe baza calificarii mai departe sa poti sa castigi ceva si mai substantial gen: Crysis, Battlefield, COD sau tot d.astea performate si rankate foarte bune.... S-ar putea juca la CS, FIFA, LOL si orice altceva va mai place voua

Poti sa faci un POLL cu jocurile la care ar participa persoanele si poti sa iti faci o idee despre ce ai putea organiza :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...