Jump to content
Valium

[GRATIS] Conturi filelist si alte trackere

Recommended Posts

Vad ca tot mai multe persoane cauta conturi filelist pe aici sau pe alte trackere sau cum le zice, nu inteleg de ce asa mare disperare (probabil spread) si nici nu ma intereseaza, nu prea stau pe site-uri de genul. Am peste 50 de conturi verificate de mine aseara + conturi pe alte trackere si mai fac rost daca este nevoie, deci oricine are nevoie de cont filelist sau pe alt tracker sa-mi trimita un PM (scrieti in PM numele trackerului si daca am va dau).

Incercati sa tineti topicul asta cat mai sus sa vada toata lumea, sa nu se mai puna 1000 de subiecte cu vreau cont, etc.

Voi da doar un cont, nu va dau cate 10 conturi, daca aveti preferinte de upload X TB/download X GB scrieti in PM si cand am timp va caut.

repet: incercati sa tineti topicul asta cat mai sus sa vada toata lumea, sa nu se mai puna 1000 de subiecte cu vreau cont, etc.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Ma alatur "campaniei" lui Valium de a imparti conturi gratis doar ca eu dau invitatii si nu dau invitatii userilor inregistrati in 2012 & 2013.

Am invitatii pe urmatoarele trackere(nustiu daca e free sign-up sau nu):

flux-gamer.net 5 invitatii

docspedia.org 1 invitatie

romaniatorrent.ro 20 invitatii

myxz.org 3 invitatii

Edited by d33nis
Link to comment
Share on other sites

Am primit 40 de mesaje private, acum le dau conturile tuturor ce mi-au cerut. N-am mai intrat de cateva zile pe aici.

Momentan nu mai am alte conturi, cand mai fac rost revin in topicul asta. Am dat peste 100 pe filelist, mai am cateva neverificate deci DOAR pentru URGENTE PM.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Bai prieteni aveti deja topic special unde sunt 1000000000000000000000000000 de posturi pentru invitatii in pula mea.Sunteti atat de idioti incat nu sunteti in stare sa dati un search pe forum.

https://rstforums.com/forum/24670-invitatii-filelist-invitatie-demonoid-invitatie-lasttorrents-invitatii-trackere.rst

In primul post scrie clar :

Bagati-va pula cat vreti in topicul asta. M-au disperat copilasii care isi fac cont doar ca sa cerseasca invitatii pe trackere.

Nu de alta dar ati umplut forumul de "cereri invitatii si conturi", numai useri cu cont nou si la fiecare topic e un post unde se cerseste invitatie, pe care bineinteles niciunul dintre moderatori nu il vede.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...