Jump to content
cross

Trimite sms cu ce numar de telefon vrei!!

Recommended Posts

Nimeni nu mai stie sa aprecieze nimic... toti sar si ataca .. de parca ei sunt mai buni

O simpl? întrebare.. tu m?car ai idee ce a postat?.. sau ?ie î?i place s? te bagi ca musca-n lapte.. doar a?a, s? pari ?i tu interesant ?i s? te bage cineva în seam?.

Omul a scris despre cum po?i s? trimi?i un SMS spoofed.. folosit site-ul afreesms.com.

Îmi cer scuze dac? jignesc pe cineva (absolut involuntar).. dar totu?i, a ajuns RST o comunitate de metinari ?i counterstrikeri?

„Tutoriale” de tipul ?sta sunt specifice celor de care ?i-am pomenit în rândul anterior, f?r? sup?rare.. dar securitatea IT nu are nici cea mai mic? leg?tur? cu tutorialul din acest thread.

Dac? vrei s? faci un asemenea tutorial despre cât de „mare hacker” po?i s? fii trimi?ând un SMS spoofed..., foarte bine, f?-l!.. dar posteaz?-l unde-i este locul!

În plus de asta, m? gândesc altfel, EL prin acest „tutorial” nu a f?cut altceva decât s? jigneasc? întreg forumul (implicit membrii acestuia).. cu un ghid adresat tuturor cretinilor care nu au nici cea mai mic? leg?tur? cu securitatea IT, respectiv cu forumul.

Link to comment
Share on other sites

O simpl? întrebare.. tu m?car ai idee ce a postat?.. sau ?ie î?i place s? te bagi ca musca-n lapte.. doar a?a, s? pari ?i tu interesant ?i s? te bage cineva în seam?.

Omul a scris despre cum po?i s? trimi?i un SMS spoofed.. folosit site-ul afreesms.com.

Îmi cer scuze dac? jignesc pe cineva (absolut involuntar).. dar totu?i, a ajuns RST o comunitate de metinari ?i counterstrikeri?

„Tutoriale” de tipul ?sta sunt specifice celor de care ?i-am pomenit în rândul anterior, f?r? sup?rare.. dar securitatea IT nu are nici cea mai mic? leg?tur? cu tutorialul din acest thread.

Dac? vrei s? faci un asemenea tutorial despre cât de „mare hacker” po?i s? fii trimi?ând un SMS spoofed..., foarte bine, f?-l!.. dar posteaz?-l unde-i este locul!

În plus de asta, m? gândesc altfel, EL prin acest „tutorial” nu a f?cut altceva decât s? jigneasc? întreg forumul (implicit membrii acestuia).. cu un ghid adresat tuturor cretinilor care nu au nici cea mai mic? leg?tur? cu securitatea IT, respectiv cu forumul.

Mai sunt si persoane care intra aici sa invete ceva , nu toti s-au nascut atotstiutori ca tine .In ultimele tale mesaje ai numai critici la tot ce se posteaza.Nu e neaparat sa fie tampit unul sa nu stie cum sa trimita un sms cu expeditor personificat, ci poate pur si simplu nu l-a interesat pana acum.

Link to comment
Share on other sites

O simpl? întrebare.. tu m?car ai idee ce a postat?.. sau ?ie î?i place s? te bagi ca musca-n lapte.. doar a?a, s? pari ?i tu interesant ?i s? te bage cineva în seam?.

Omul a scris despre cum po?i s? trimi?i un SMS spoofed.. folosit site-ul afreesms.com.

Îmi cer scuze dac? jignesc pe cineva (absolut involuntar).. dar totu?i, a ajuns RST o comunitate de metinari ?i counterstrikeri?

„Tutoriale” de tipul ?sta sunt specifice celor de care ?i-am pomenit în rândul anterior, f?r? sup?rare.. dar securitatea IT nu are nici cea mai mic? leg?tur? cu tutorialul din acest thread.

Dac? vrei s? faci un asemenea tutorial despre cât de „mare hacker” po?i s? fii trimi?ând un SMS spoofed..., foarte bine, f?-l!.. dar posteaz?-l unde-i este locul!

În plus de asta, m? gândesc altfel, EL prin acest „tutorial” nu a f?cut altceva decât s? jigneasc? întreg forumul (implicit membrii acestuia).. cu un ghid adresat tuturor cretinilor care nu au nici cea mai mic? leg?tur? cu securitatea IT, respectiv cu forumul.

1.Ok, personal nu am folosit site-ul ,acum e prima data cand aud de el.

2.Spoofing-ul, de orice natura ar fi, are legatura cu securitatea IT.

3.Daca topicul nu mai apare de 7 ori pe forum deja, nu vad niciun motiv sa nu il posteze.

Las-o moale, nu dictezi tu regulile.

Link to comment
Share on other sites

1.Ok, personal nu am folosit site-ul ,acum e prima data cand aud de el.

2.Spoofing-ul, de orice natura ar fi, are legatura cu securitatea IT.

3.Daca topicul nu mai apare de 7 ori pe forum deja, nu vad niciun motiv sa nu il posteze.

Las-o moale, nu dictezi tu regulile.

1)Dac? dai un search pe google, îl g?se?ti.

2)Ai dreptate par?ial, nu am de gând s? intru în polemici cu tine.

3)Tocmai asta e ?i ideea.. nu apare, nici nu ar trebuii s? apar?.. e mult prea mediocru pentru ce se preteaz? acest forum.

Nu dictez nici o regul?, doar îmi exprim punctul de vedere.. la fel ca tine.

Link to comment
Share on other sites

1)Dac? dai un search pe google, îl g?se?ti.

2)Ai dreptate par?ial, nu am de gând s? intru în polemici cu tine.

3)Tocmai asta e ?i ideea.. nu apare, nici nu ar trebuii s? apar?.. e mult prea mediocru pentru ce se preteaz? acest forum.

Nu dictez nici o regul?, doar îmi exprim punctul de vedere.. la fel ca tine.

Exprimi un punct de vedere ce are ca rezultat omiterea/ascunderea unei informatii poate utila pentru unele persoane.

Orice ti se pare tie util legat de securitatea IT ai sa gasesti pe google :)

E un forum de discutii, unde exista membrii de la cel mai de jos nivel pana la cel mai inalt.

Si inca ceva:

Nu este o idee rea.

Problema este ca v-ati creat o idee proasta, idioata, plina de narcisism si aroganta precum daca un membru nu aduce niciun folos comunitatii este degeaba. Nu v-ati gandit ca poate acel membru este la inceput si abia invata bazele si asteapta sa va ofere ceva bun care sa multumeasca pe multi ori poate doar citeste, respecta regulile, posteaza unde trebuie, nu jigneste si asa mai departe, pe scurt sta in banca lui, sau... pur si simplu nu ii pasa.

Asa ca nu mai fiti voi ironici/sarcastici intreband ce ai facut pentru comunitate, sau afirmand ca voi ati facut nspe mii de chestii.

https://rstforums.com/forum/72976-eviden-ierea-membrilor-pentru-o-comunitate-mai-bun.rst

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...