Jump to content
mitica69

multi poster facebook

Recommended Posts

crezi ca daca am 100 de posturi si 70% din ele nu-si au rostul e mai bine?eu n-am aflat de mult de acest site,si am fost plecat in ultima vreme,asta e,daca nu o sa gasesc aici probabil o sa caut in alta parte sau voi cumpara

Salut ,cumva ai aterizat de pe planeta numita "Metin" ??

Link to comment
Share on other sites

Nu se mai poate posta pe wall-ul prietenilor via API

Completed Changes - Dezvoltatori Facebook

Removing ability to post to friends walls via Graph API

We will remove the ability to post to a user's friends' walls via the Graph API. Specifically, posts against [user_id]/feed where [user_id] is different from the session user, or stream.publish calls where the target_id user is different from the session user, will fail. If you want to allow people to post to their friends' timelines, invoke the feed dialog. Stories that include friends via user mentions tagging or action tagging will show up on the friend’s timeline (assuming the friend approves the tag). For more info, see this blog post.

Link to comment
Share on other sites

Salut ,cumva ai aterizat de pe planeta numita "Metin" ??

stai linistit ca nu e pentru jocuri,n-am jucat niciodata metin,nu prea am timp deasta caut

100 de euro si ti-l fac sa posteze in toate grupurile in care e un cont.

nu cred ca ar costa chiar atat,si nu m-ar interesa sa posteze in toate,ci in cele care le aleg eu

Nu se mai poate posta pe wall-ul prietenilor via API

Completed Changes - Dezvoltatori Facebook

daca nu se poate nu se poate,eu am incercat sa caut ca am vazut cateva pe net si am zis sa incerc

Lasa frate omul in pace :) el crede ca totul e chiar atat de usor :P

nimic nu e usor,usor e sa nu faci nimic,sa nu incerci sa cauti,sa te informezi,nu sunt toti "destepti" ca tine

A fost o gluma.

frumoasa gluma,cred ca te-ai gandit ca o sa fac zeci de postari imediat

Link to comment
Share on other sites

stai linistit ca nu e pentru jocuri,n-am jucat niciodata metin,nu prea am timp deasta caut

nu cred ca ar costa chiar atat,si nu m-ar interesa sa posteze in toate,ci in cele care le aleg eu

daca nu se poate nu se poate,eu am incercat sa caut ca am vazut cateva pe net si am zis sa incerc

nimic nu e usor,usor e sa nu faci nimic,sa nu incerci sa cauti,sa te informezi,nu sunt toti "destepti" ca tine

frumoasa gluma,cred ca te-ai gandit ca o sa fac zeci de postari imediat

Ma bucur ca ai trecut pe la noi. Te mai asteptam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...