Jump to content
BLODAS666

IP Tool v2.0 by BLODAS666

Recommended Posts

IP Tool v2.0 by BLODAS666

9ee5b32656.png

About :

Dupa cum am promis, versiunea 2 a fost lansata, cu toate ca am promis ca nu mai trec pe aici, m-am razgandit, si am decis sa imi vad de treaba mea , si sa nu mai deranjez pe nimeni, sa fiu invizibil. Ca un raspuns pentru Nytro : Nu, nu ma consider niciun programator, sunt departe de a ma autointitula programator. Incerc sa fac ceva util cu cunostiintele pe care le detin acum, dupa cum am repetat de cateva ori, "Programul nu este facut in totalitate de mine, eu am unit mai multe surse, le-am modificat unde a fost nevoie pentru a iesi un soft bun.", si credeti-ma ca nu a durat 5 minute sa reusesc modificarile, a implicat ceva munca toata chestia asta. Dar ca un semn de protest fata de contestatarii de pe aici, NU o sa adaug vreun credit pentru RST. Decat multumiri celor care au crezut in mine si in abilitatile mele.

Acum vorbind despre soft, am reparat port scannerul care practic nu mai functiona (nu stiu de ce), si am adaugat mult promisul IP Tracker (multumesc lui spide112 pentru imensul ajutor). Cred ca IP Trackerul arata cam tot ce este nevoie. In final, cred ca a iesit ceva bun, si sper sa fiti multumiti de el.

Bugfixes and new features :

-Port scanner critical bugfix

-Added IP Tracker (thanks to spide112)

-New GUI (thanks to sandabot)

Past versions :

Download and VT Scan :

Daca a fost util, astept un "Like". Nu il cersesc, este facultativ.

Edited by BLODAS666
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...