Jump to content
Silviu

[Tool] Afla ip-ul unui ID de Y!Messenger

Recommended Posts

Aseara m-am gandit sa dau din nou drumul la vechiul meu tool de aflat IP-ul unui id de messenger. A fost oprit din doua motive, unul ca a expirat domeniul .me si altul ca cei de la Yahoo! au schimbat api-ul pentru trimiterea de IM-uri sau mai pe romaneste mesaje pe messenger.

Acesta este site-ul: Get Yahoo Messenger Ip Scuzati designul, dar nu am mai stat sa umblu la el, functionalitatea e cea mai importanta. Pentru a va putea juca cu el trebuie sa va inregistrati si sa va logati in contul vostru, unde va vor aparea IP-ul si sitemul de operare al userului.Bafta!

Edited by Silviu
Link to comment
Share on other sites

Daca are bifat sa nu i se poata trimite mesaje daca nu sunt in liste persoanele care ii scriu atunci nu va functiona.

Daca si cu parca. Tool-ul functioneaza pentru cine are clientul de messenger oficial, sau da click pe link-ul primit si are optiunea de a primi mesaje si din partea celor care nu ii are in lista. Multumit?

Link to comment
Share on other sites

Daca si cu parca. Tool-ul functioneaza pentru cine are clientul de messenger oficial, sau da click pe link-ul primit si are optiunea de a primi mesaje si din partea celor care nu ii are in lista. Multumit?

Eu ce spuneam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...