Jump to content
cross

Vand Conturi Spotify Pemium

Recommended Posts

Nu mi-ai raspuns la 2 din 3 intrebari si la a 3-a nu prea concret. Deduc ca e premium pe 6 luni dintr-un post anterior de-al tau, dar as dori confirmare. Poti garanta ca ramane contul pret de 6 luni in picioare si daca da, poti prelungi apoi premium-ul in aceleasi conditii (cca. 4 USD?). Imi aleg eu ce nume vreau, dar e-mailul ramane al tau, asa ca la o adica, esti sef peste usere si faci ce vrei cu ele, de unde si problema garantarii ca sta in picioare 6 luni. Nu ma intelege gresit, nu te acuz de rea-intentie, vreau doar sa clarific niste informatii care pot fi de folos si altor useri.

Link to comment
Share on other sites

D3viace ce ar fii sa cumperi tu de la ei si nu de la mine, si cum vrei sa ii garantez eu tie ca ramane premium 6 luni? :-?

Adic? nu faci nici o m?g?rie. Omul ?i-a pus câteva întreb?ri fire?ti în leg?tur? cu ceea ce vrei tu s? îi vinzi. Gen, d? 4$, apoi dup? 2 zile - 1 lun? se treze?te c? nu mai are cont.

Dup? modul în care r?spunzi se subîn?elege c? habar nu ai nici tu ceea ce vrei s? vinzi. Sau vrei s? dai ?eap?. Poate m? în?el. :)

Link to comment
Share on other sites

Iti ramane pe 6 luni in caz ca nu face refund posesorul ( stiti voi cui) . Astea sunt cele mai simple chestii de facut ( nu conteaza tara,nume,adresa,nimic ) .Stiu si eu de pe la altii ...

Edit : Nu prea cred ca e agreata ideea aici , ma si mir cum de rezista topicul .

Edited by bodostyle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...