Jump to content
lazar73

Numar Anonim

Recommended Posts

OFF:cer iertare,dar nu vorbesc romana de mult.M-iar face placerea de a ma corecta?

ON:vodafone italia,deja iam zis,si unca optiunea este sa platesc 25€ pentru un control de 7 zile,in aceasta perioada de timp daca cineva ma suna prin anonim,iei o sa inregistreze numarul adevarat.Nimic altceva.

Link to comment
Share on other sites

Eu am vodafone Italia si folosesc cu succes Whooming - Who is calling you with a blocked number? Find out who is calling you with a blocked number!. E facut de niste italieni

anch'io c'e l'ho Vodafone Italia e sto usando con successo Whooming - Who is calling you with a blocked number? Find out who is calling you with a blocked number!. E fatto da un gruppo di ragazzi italiani

Link to comment
Share on other sites

1. am testat eu callromania si nu afiseaza cand suni cu secret.

2. la alonia nu ofera testare gratuita, trebuia alimentat, intrucat am sunat la rel clienti la ei cu nr. secret si mi-a zis ala ca nu stie, dupa care l-am intrebat daca ii afiseaza nr. dupa care l-am sunat si mi-a zis ca nu. deci, e clar.

3. am sunat la digi si i-am intrebat daca e sa fac abonament ptr telefon si redirectionez apelurile catre nr. alocat de catre ei si ma suna cineva cu identitate ascunsa, imi afiseaza nr.? Raspuns: nu!

4. iar catre telefonip nu inteleg sistemul lor de plata, am incercat insa sa sun la nr. lor afisat la contact, muult timp si mereu imi da ocupat.

asadar, vine cineva cu o solutie concreta?

Edited by highestdcm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...