Jump to content
d33nis

Pentru M2G

Recommended Posts

Sclvule, invidios mai esti sa moara vica, ce pula mea esti asa scalv ba? Nu scap in nici un topic sa nu primesc warn de la tine in ultima vreme, esti chiar asa de suferitor ? Ai ceva cu mine ? Hai sa dam ochii si sa vedem ce si cum daca te deranjez chiar atat de tare. Nu o ard in muschi dar daca altfel nu se poate poate vrei asa. Ai datele mele personale la o simpla cautare pe google, te astept.

Zi-mi daca nu vrei sa mai activez pe forumul acesta si ma voi sterge la cur cu parerea ta si nu voi mai intra pe acest forum.

Eu unul "functionez" pe legea lui Ohm, daca o stii care este, desi nu cred.

CACAT CU FUNCTIE ce esti.

Amin.

Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/76424-un-caine-se-usureaza-de-3-ori-pe-o-reporterita.rst

Ti-am dat galben si ti-am zis ca asta e post de fun stuff, nu thread pe un forum de securitate. Nici macar nu e warn.

Cius 10 zile pentru insultare membru. :* Asta e rosu.

//edit: Multumesc pentru mesajele sincere, reprezinta o dovada ca imi fac treaba desii nu am mai prea avut timp sa postez!

Edited by M2G
Link to comment
Share on other sites

Ai 2 cartonase galbene de la el, dintre care doar unul in ultima vreme. In loc sa fii recunoscator ca ti se tolereaza prostia si ca nu primesti direct cartonas rosu, tu vii si te dai mare bataus pe aici.

Buna treaba. Daca aveai ceva de reprosat in legatura cu warn-ul, trebuia sa o faci in mod civilizat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...