Jump to content
manager2

Un sfat mic de la voi

Recommended Posts

Ai trei metode, unu la mana, il inchizi deoarece e o pierdere de timp si bani (recomand), doi la mana, iti cauti un "ajutor" cu bani. Fara bani nu faci un server full, nu se mai joaca cs cum era inainte, acum pe orice public joci din 32 minim 20 is straini nubi, sau, poti opta pentru metoda trei, inchide pc-ul si citeste o carte, iesi cu prietenii (daca ai), fa-ti o prietena, plimbari nocturne, etc. Sa ne auzim cu bine!

Link to comment
Share on other sites

usor ma.. foarte usor il populezi. . iti cumperi un server windows cu vreo 32 gb ram .. si instalezi vmware.. si in vmware instalezi vreo 32 windowsuri XP cu 1GB/ram fiecare .. si in fiecare windows instalat in vmware instalezi counter strike si apoi in fiecare counter strike din fiecare windows intri pe serveru tau .. si cand o sa intri de pe toate windowsurile pe serveru tau o sa fi barosan. server full 32/32 :)

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Salut RST, cum pot sa populez un server de cs cat mai repede posibil?

CIneva un sfat cv?

Eu am incercat cu freakz si imi dadeam voturi multe folosint Tor Browser dar vreau ceva mai bun sa fac macar 20/32 :D

Fondatorul freakz are cont si aici, ai grija... poate te trimite in jb cu bilet low-cost de pe comunitatea lui.

Link to comment
Share on other sites

usor ma.. foarte usor il populezi. . iti cumperi un server windows cu vreo 32 gb ram .. si instalezi vmware.. si in vmware instalezi vreo 32 windowsuri XP cu 1GB/ram fiecare .. si in fiecare windows instalat in vmware instalezi counter strike si apoi in fiecare counter strike din fiecare windows intri pe serveru tau .. si cand o sa intri de pe toate windowsurile pe serveru tau o sa fi barosan. server full 32/32 :)

Bafta!

Sii ia zi mie ce rezolva cu 32 jucatori afk?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...