Jump to content
wlk

iPhone 5 iCloud Lock.

Recommended Posts

Cine a zis ca rst nu mai e ce a fost a zis bine , doamne ce ma amuza copii de 12 ani care comenteaza si sufera pe net in ultimu hal .!

Tehnologia strica !

BTW: O sa apara in 2-3 saptamani hack pt asta !

S-a descoperit o vulnerabilitate cu functia iCloud, mai pe scurt se poate indeparta contul iCloud pe 7.0.4 chestia si mai interesanta este ca dupa un restore iti cere contul iar...tepele cred ca o sa fie in floare.

Deci iti dai seama ca daca vrei sa faci un ban cinstit, cumperi 10 tel cu icloud blocat, faci chestia e mai jos si le vinzi dublu .

Link to comment
Share on other sites

Cine a zis ca rst nu mai e ce a fost a zis bine , doamne ce ma amuza copii de 12 ani care comenteaza si sufera pe net in ultimu hal .!

Tehnologia strica !

BTW: O sa apara in 2-3 saptamani hack pt asta !

S-a descoperit o vulnerabilitate cu functia iCloud, mai pe scurt se poate indeparta contul iCloud pe 7.0.4 chestia si mai interesanta este ca dupa un restore iti cere contul iar...tepele cred ca o sa fie in floare.

Deci iti dai seama ca daca vrei sa faci un ban cinstit, cumperi 10 tel cu icloud blocat, faci chestia e mai jos si le vinzi dublu .

Degeaba treci de icloud! SEMNAL NU AI!!! Cine o sa cumpere un iphone fara sa il verifice el cu mana lui, e prost. Ce nu intelegi? De ce cate ori sa scriu?

Link to comment
Share on other sites

Cine a zis ca rst nu mai e ce a fost a zis bine , doamne ce ma amuza copii de 12 ani care comenteaza si sufera pe net in ultimu hal .!

Tehnologia strica !

BTW: O sa apara in 2-3 saptamani hack pt asta !

S-a descoperit o vulnerabilitate cu functia iCloud, mai pe scurt se poate indeparta contul iCloud pe 7.0.4 chestia si mai interesanta este ca dupa un restore iti cere contul iar...tepele cred ca o sa fie in floare.

Deci iti dai seama ca daca vrei sa faci un ban cinstit, cumperi 10 tel cu icloud blocat, faci chestia e mai jos si le vinzi dublu .

deja l-au patchuit in ios 7.1

Link to comment
Share on other sites

Ti se pare ca asta nu are semnal ? Calmeaza-te

Tu esti si prost, noi vorbim de altceva, ala face altceva, tu zici altceva.

Edit: Ala e si 5S, noi vorbeam de iphone 4, te bagi tu ca musca-n cu calului sa te aflii in treaba.

Si noi vorbeam de bypass icloud activation, ala e gata activat deja..

Edited by Reebock
Link to comment
Share on other sites

ps am mai gasit o porcarie aici dar nu stiu daca e adevarata

icloud link

m-am uitat si eu, pare ok (vad ca metoda AES este confirmata de marile comunitati de hackeri care au scos exploituri mai vechi pentru apple, icloud..etc) mai imi trebuie niste bani sa comand o sa mai dureze cateva zile, am sa va zic daca functioneaza... cum zice strainul: i will try this...

Link to comment
Share on other sites

am comandat prin WU programul, am asteptat 2 zile, am fost instintat pe email ca am doar 10 activari si am primit programul pe un link securizat care expira in 12 ore, am incercat una singura si a mers! a doua nu, am trimis email la adresa de asistenta pe care mi-au furnizato, am trimis programul la virustotal mai era scanat inca de cateva ori si apare doar hacktool.apple-dev la antivirusi fantoma, a mers pe un 4S,... la 5C a dat eroare..astept raspuns. am scanat traficul si nu interactioneaza decat cu serverul local si telefonul.revin cu informatii cred ca raspund in maxim 48 de ore.

daca se pricepe cineva la decriptare/reverse sa ma contacteze pe privat !

Edited by administration
Link to comment
Share on other sites

am comandat prin WU programul, am asteptat 2 zile, am fost instintat pe email ca am doar 10 activari si am primit programul pe un link securizat care expira in 12 ore, am incercat una singura si a mers! a doua nu, am trimis email la adresa de asistenta pe care mi-au furnizato, am trimis programul la virustotal mai era scanat inca de cateva ori si apare doar hacktool.apple-dev la antivirusi fantoma, a mers pe un 4S,... la 5C a dat eroare..astept raspuns. am scanat traficul si nu interactioneaza decat cu serverul local si telefonul.revin cu informatii cred ca raspund in maxim 48 de ore.

daca se pricepe cineva la decriptare/reverse sa ma contacteze pe privat !

Dovezi tati, dovezi! Un screen, video ceva, stii tu, toti vorbim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...