Jump to content
neaguciprian96

Problema Joc

Recommended Posts

Salut !

Ma numesc Andrei , si am jucat jocul Metin2 ro cu gandul ca voi scoate niste bani , foloseam de aproximativ 1 luna jumatate un hack , care faceam banii virtuali destul de usor , in seara de 01.02.2014 pe la ora 20:00 am gasit un nou hack care s-ar fi presupus ca era crackuit ( m2bob ) de catre un roman , l-am downloadat sa vad daca merge mi-au paraut 2 erori DLL , dupa care nimic nu s-a intamplat . Am ales sa ma uit la un film (Escape Plan ) dupa terminarea lui , am vrut sa intru pe conturile mele sa ma pot juca am vazut ca erau goale , absolut toate ( 14 conturi ) , poate sa imi explice cineva cum a putut sa imi acceseze toate conturile cand eu in acele 2 ore eram logat doar pe 3 conturi ? Cum a lucrat in pc-ul meu in tot acest timp ?

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

P?i î?i explic eu, în primul rând esti un mare prost, e pu?in spus. Iar acel ''program minune'' mai mult ca sigur era bindat cu un stealer ceva, iar tu când ai deschis programul sa executat serverul bindat, iar probabil ai avut toate parolele salvate la toate acele conturi, sau mai r?u dac? ai fost infectat cu un rat ceva o vei suge mereu, te va l?sa far? toate conturile.

Descarc? MalawareBytes si d?i un scan în safe mode, vezi ce î?i g?se?te si sterge acei virusi, scrie în cmd: > Msconfig> te duci la startup si deselectezi tot, iar apoi mergi la Services si selectezi Hide all Microsoft services si deselectezi tot de acolo.

Î?i dau un sfat prietenesc, las? metinul ca nu ajungi departe. Muie ?ie muie Metin !!

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca te-a ajutat omu , il mai si injuri "esti un prost" era o expresie pentru ca doar astia cauta hack-uri de metin2 copii distrusi , vreti ajutor si veniti sa injurati peurma.. , pana la urma de ce esti aici si nu pe un forum de metin ce cauti aici?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...