Jump to content

Recommended Posts

Salutare! Unde as putea gasi un root free (Site) Pentru flood udp (Raspuns la intrebarile care o sa urmeze si la batjocura voastra care vad ca se frecventeaza pe aici : Imi trebuie pentru scop personal! (Pic scoala). Am avut acces prin putty ssh la un root al unui prieten. Pica orice ip la enter. Am creat un "vps" cu host1free.com , am instalat udp.pl dar problema este ca nu prea afecteaza cu nimic. Buget prea am.. dar cat se poate (in Romania totul se rezolva cu bani...) Daca exista un site cu Vps mai bun si free (special pentru udp.pl si flooduri). Multumesc si astept batjocura marilor "hackeri" care la timpul lor si ei au fost la categoria "noob" .

Link to comment
Share on other sites

Prietene ai vazut topicul ,raspunzi cu ce trebuie. Daca nu , vezi de treaba ta . Stai tu chill 12 nu am , Daca te-ai stradui sa citesti la Join date (nu ca ar conta) am "aterizat" aici prin 2012 dupa matematica ta si calculele tale am intrat la 10 ani pe aici? nu ma pun la mintea ta baiete. Pace!

Ps: puteau sa nu lipseasca de'astia ca tine?

Edited by andr3yutzu12
Link to comment
Share on other sites

Daca spuneam ca dau la prieteni , ca de ce dau la prieteni. Daca spuneam ca ma iau de lume aiurea , ca de ce... Daca dau la rude ca nu e bine.. Nu uita ca si tu ai fost odata asa... Pana ai avut acel lucru pana te-ai saturat de el . Nu imi spune ca nu ai vrut sa "te distrezi" pe scoala/prieteni orice.. Anyway multumesc de raspuns. sper sa intelegi unde bat..

Multumesc frumos de raspunsuri m-am lamurit... Tc +cos...

Edited by andr3yutzu12
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca spuneam ca dau la prieteni , ca de ce dau la prieteni. Daca spuneam ca ma iau de lume aiurea , ca de ce... Daca dau la rude ca nu e bine.. Nu uita ca si tu ai fost odata asa... Pana ai avut acel lucru pana te-ai saturat de el . Nu imi spune ca nu ai vrut sa "te distrezi" pe scoala/prieteni orice.. Anyway multumesc de raspuns. sper sa intelegi unde bat..

Multumesc frumos de raspunsuri m-am lamurit... Tc +cos...

Ai o mentalitate amice de zici ca ai fost crescut in dulap.Daca asta numesti tu distractie, sa dai flood....esti jalnic.

Off: Ce level ai pe metin?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Mai toate firmele de hosting iti pot oferi un VPS/Dedicat cu sistem de operare la alegere (de obicei bazat pe UNIX/GNU Linux). Tin sa te anunt ca pe toate aceste sisteme tu vei avea acces root, unde poti face tot ce vrei tu (scam-uri, videochat, DoS etc.) pe proprie raspundere.

Mai exista alternativa sa iti instalezi un astfel de sistem pe un PC propriu. => "root gratis". Tot la fel, faci ce vrei tu. Din pacate nu exista un host, momentan, care sa fie specializat pe ce vrei tu, mai exact "flood" si "udp.pl".

Mult noroc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...