Jump to content
DeMoN23

Fisiere infectate in sectiunea "programe hack"

Recommended Posts

Si ce pana mea faci thread-uri ca pe "ferentariCs"?

Trebuia sa raportezi la administratori, moderatori etc, chiar daca erai useri cu reputatie sau/si multe posturi,etc.

N-ai antivirus?Dar nici nu-ti trebuie antivirus, foloseste un scanner online;God's sake ...

Mie mila ca ai postat aici si ca ti-ai pierdut timpul, limbajul tau te caracterizeaza si nu numai;Have fun

Link to comment
Share on other sites

nenica da tu nu poti sa faci lucrurile cu mana ta ? adica de ce trebuie un mod sa verifice fiecare prostie care o posteaza unii si altii ?? plm nu ca tin partea admin/mod-ilor dar daca ar costa inscriere pe forum 5$ atunci da s-ar merita ca cineva sa piarda timpu' pt tine sa verifice aplicatile postate dar asa .... nici mie nu mi-ar conevii sa fiu mod si sa verific toate cacaturile de aplicatii pt moca.srl

daca tu ai timp si nu ai ce face verifica-le tu ;-) pune-te de acord cu admini si gata e vorba de timp pierdut deaia nu face nimeni si din aceelasi motiv e logic ca cel care are nevoie sa isi verifice singur cu manuta lui :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Nu mai fiti asa de ignoranti bai!

Nu au de ce pula mea sa posteze tool-uri infectate, si cine o face sa stie ca o sa primeasca ban, e si normal ca nu o sa stea nimeni sa verifice fiecare tool in parte, dar si daca se afla ca s-a postat ceva infectat, acel user primeste ban permanent.

Posteaza aici link-urile la tool-urile care le-ai rulat, si vedem ce si cum.

Link to comment
Share on other sites

Eu , de cate ori am gasit un tool infectat ,am demonstrat asta si userul a fost banat si postul sters.

Trebuie sa demonstrezi cu propria analiza , o analiza serioasa nu ceva de genul "e infectat ca mi-a furat parola la simpatie.ro" .

Cine pula mea crezi ca sta sa faca asta la fiecare tool ? Si daca o face , o face degeaba daca userul poate edita postul dupa cateva zile .

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

Daca mergi pe incredere, ai belit pula...

Cum a zis si @Andrei la Mandruta in emisiune, un antivirus nu este suficient, trebuie sa ai si un Anti Keylogger, tot talcamu'...

P.S: Nu a zis asta, cuvant cu cuvant, dar se subintelege.

Edited by AsalT
Link to comment
Share on other sites

Ne pisam pe conturile si parolele tale :).

EDIT:Si ne cacam pe parerea ta despre useri cu reputatie :)

Tu la ce drac te astepti cand rulezi un program hack,sa vina zana maseluta sa iti spuna: NU! nu! sunt virusate programele.Hai sa iti zic un secret sunt programe hack.

Scuze de offtopic.

Edited by MazaBoY
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...