Jump to content
yo20063

Administratori RST

Recommended Posts

Daca toata lumea a luat-o razna si posteaza numai chestii stupide, pe @Gecko e prea dur si de cand a pus mana pe putere face numai "nedreptati", ......really?

Dupa cum vad eu situatia e asa:

Vorbind in termeni de "familie" :P

Neme si cu tex sunt parintii (nu din cauza ca ei au cladit, ci cum se comporta....sunt glumeti cand trebuie, ironici cand trebuie, dar sunt si "palosul inscriptat cu ban permanent" cand se intrece masura, cand discutia precedenta duce la prostie superlativa!)

Nytro e adolescentul rebel(ce-i drept, peste 20 de ani), care cauta independenta si foloseste foarte mult empatia peste ceilalti membri...din cauza empatiei este oricand de acord sa acorde o a 2 a sansa, si stie el foarte bine ce stie!

Gecko este ca o tanara cu experienta, care a tolerat multe dar a crescut....a sosit timpul sa isi impuna punctul de vedere pe ceea ce este drept.

Ceilalti....(Wildchild- un om foarte destept dar foarte ocupat), (Thetime...e in concordanta cu numele...are foarte multa rabdare, si asta e grozav!), (M2G este o persoana foarte impulsiva, dar in schimb foarte dotata ca viziune "tehnica" a lucrurilor) si restul va rog sa ma scuzati ca ma dor degetele si incerc sa scriu cat mai putin.

Sunteti unchii aia ciudati despre care nimeni nu vorbeste dar va simpatizeaza pe ascuns. ;)

Va invit sa va spuneti fiecare parerea, intr-un mod agreabil, fara injurii sau alte cuvinte "murdare" care sunt sigur ca va trec prin cap!

Motivul?

O sa ajute noii membri sa inteleaga ce, cum, si de ce au fost banati :)

Link to comment
Share on other sites

O sa ajute noii membri sa inteleaga ce, cum, si de ce au fost banati

E simplu,au fost banati pentru nerespectarea regulamentului.

Nu conteaza ca unii admini/moderatori sunt mai indulgenti sau mai duri,ai incalcat regulamentul,suporti consecintele stabilite de moderatorul care ti-a dat pedeapsa

Link to comment
Share on other sites

@Reckon, eu provin din o familie foarte modesta, lucrez de la 12 ani, tu ai minte buna stii foarte multe chestii(chiar daca esti axat mai mult doar pe SQLi, asa se nasc expertii), dar esti ros de sentimente de chestii materiale pentru care mai incolo nu o sa mai consumi nici un minut. Eu nu regret cu nimic originea mea umila, ci mai presus ma bucur de ea, asta m-a facut ceea ce sunt acum, si in mare parte sunt mandru de mine( a nu se confunda cu narcisimul...nu e cazul!). Toti trecem prin perioade dificile, si unii dintre noi credem cu suntem prea destepti ca sa traim prin asta, dar asta este viata! Te sfatuiesc sa incerci sa inveti din fiecare situatie grea in care esti, si vei fi (aia e partea plina a paharului cand esti la pamant), pentru ca te va face mao puternic si mai intelept! Numai bine

//Am scris cam aiurea si imi e lene sa corectez, sunt putin baut, deci plm. Cert este ca am vazut foarte multi oameni cu potential aici, si chiar daca e un mediu virtual...rece...tot imi pasa! Multi dintre noi am avut ocazia sa facem bani, fiind intr-o situatie mai precara financiar, din baze de date importante, botnet-uri sau alte chestii dar asta nu e calea....daca mintea ta te duce sa ascunzi un botnet marisor intr-un server care nu-ti apartine si sa il mentii un timp indelungat....poti face mult mai mult! Si nu ilegal! Asta e mesajul principal!

Edited by yo20063
Link to comment
Share on other sites

Doar cateva cuvinte am de spus:

Respect pentru cei care s-au apucat de munca la o varsta frageda, pentru ca: nu stau pe banii parintilor pana ei mor, stiu ceea ce inseamna greutatea in viata si nu sunt atat de imaturi, unii la 15-20 de ani au mintea al unor oameni de 30-40 fiindca trec prin multe grele in viata ( mai ales in anii de copilarie ) si nu au trait/traiesc in puf, unii ( o mare parte ) care au intre 15-20 de ani, inca au acea minte, de "copil", nu stiu ce inseamna greutatile din viata si nu inteleg cum este, fiindca ei n-au avut probleme de genul, daca au avut parinti doar bogatasi.

Link to comment
Share on other sites

De dimineata incepeti cu abureala, am crezut ca daca ma trezesc de dimineata gasesc topicuri mai bune dar pauza :)).

Same shit, ?i nu e de râs :|

Dar am inteles, @yo20063 e putin baut, si eu am gafato cu un topic de genu cand eram in lumea mea, este de inteles :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...