Jump to content
dirtycash

[TRICK] Aflarea unei parole de Facebook! [IN SCOPURI EDUCATIVE]

Recommended Posts

Functioneaza dar nu la toate conturile , eu am incercat asta mai de mult mia venit mail am schimbat parola tot dar imi spunea sa astept 12 ore nu stiu de ce, dupa a vazut persoana respectiva si a rezolvat contul ///

Pai da , printr-un intermediu anume a reusit Facebook sa contacteze persoana in cauza. Asa aia a aflat si a schimbat parola.

Link to comment
Share on other sites

Am rezolvat chestia asta de cateva ori pentru niste prietene aflate in dificultate, pentru ca se logau de pe diverse dispozitive mobile sau de la scoala, pana in momentul in care le-a fost resetata parola.

Vad ca la ora actuala nu mai poti ajunge pana la intrebarile de siguranta. Stie cineva de ce ? E cumva nevoie sa schimbi IP-ul inainte sa incerci metoda si sa nu ramai pe cel folosit la alte conturi in prealabil ?

Scuze de bump la topic.

Edited by XXander
Link to comment
Share on other sites

Nu ai acces la e-mail

Ne pare r?u c? ai probleme cu recuperarea adresei de e-mail. Din p?cate, acest lucru înseamn? c? nu putem verifica cine e?ti ?i nu-?i putem oferi acces la contul de Facebook la care încerci s? te conectezi. Este posibil s? ascundem informa?iile din contul t?u de Facebook, în cazul în care observ?m c? nu po?i rec?p?ta accesul la el.

Pentru a afla cum s? accesezi contul t?u Facebook, te rug?m s? vezi Pagina de ajutor pentru probleme de conectare

Nu cred ca mai este valabil acest lucru presupun.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...