Jump to content
robertutzu

[SUGESTIE] Categorie noua PS3 / XBOX

Vreti sectiune de XBOX/ PS3 ?  

35 members have voted

  1. 1. Vreti sectiune de XBOX/ PS3 ?



Recommended Posts

@kreven the same si eu, folosesti FS3 sau xexmenu?, ai gasit de unde sa faci update la jocuri adica cand stergi jocuri de pe hdd sa le sterga si titleurile?

iar ca idee pentru cine vrea pt RGH am facut iso cu NFS Rivals + HD content XBLA sa mearga direct fara sa mai dea eroarea cu HD content

Edited by robertutzu
Link to comment
Share on other sites

@kreven the same si eu, folosesti FS3 sau xexmenu?, ai gasit de unde sa faci update la jocuri adica cand stergi jocuri de pe hdd sa le sterga si titleurile

iar ca idee pentru cine vrea pt RGH am facut iso cu NFS Rivals + HD content XBLA sa mearga direct fara sa mai eda eroarea cu HD content

Folosesc FS3

Link to comment
Share on other sites

@Eric chestii interesante vor fi, eu unul chiar as pune, de la modari prorprii pana la tooluri proprii pentru diferite necesitati, nu am discutat de asa ceva pentru ca nu are sens daca nu se face categoria, probabil o vom face ca si un simplu post pe care il vom updata

Link to comment
Share on other sites

E foarte simplu. Cine are de pus chestii despre asta sa le puna la discutii despre OS si hardware sau offtopic daca nu considerati ca e sectiunea buna aceea.

Daca se aduna suficiente threaduri, facem si categorie.

Nu are rost sa facem categorie cu 10 threaduri. Nimeni nu va opreste sa discutati despre ce va taie capu din domeniul IT ca pentru asta avem sectiune offtopic.

O sectiune separata vine intotdeauna ca un rezultat al activitatii pe un anumit domeniu si in momentul de fata nu exista activitate in domeniul specificat de tine.

// LE

@.Breacker la fel si eu, multi nu stiu sa configureze ok FSD sau altele

Fa un tutorial despre cum sa configurezi ok un FSD.

Link to comment
Share on other sites

E o platforma closed source ... nu poti sa faci mai nimic productiv si nu prea e legata de securitate (desi ar fi interesante niste exploituri PSN/XBOX-Live ... nu cred ca ar aparea asa ceva), costa bani SDK-ul, licentele si aprobarea pentru un joc, sa nu mentionam de renumele necesar pentru a putea cumpara ceva ... un calculator de rand este mai performant si mai flexibil.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...