Jump to content
Stfean_Iordache

[CUMPAR] Lista Mailuri

Recommended Posts

Cumpar lista de mailuri de spam . Sa nu fie tari proaste si nu cumpar de la dubiosi de pe forum . Nu fac cc/phish si alte prostii :))

EDIT : Nisa = likeuri fb si tara tier 1/2 sau daca sunt nisate accept si tier 3 (india pakistan etc) dar doar daca sunt nisate mailurile

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

@Stfean_Iordache - observ ca nu te lasi pana nu-ti faci ceva trafic care sa te ajute la vanzarea like-urilor.

Iti dau un pont, fa o postare interesanta pe pagina de facebook si da-i un boost(targetat cum vrei tu) de 100 RON pe 3 zile.

Nu vad care ar fii problema ca vreau traffic ? E o afacere vreau sa o promovez sa scot bani , e ceva rau in asta ? Legat da promovarea pe facebook nu e o idee prea buna . Eu vand likeuri ceea ce clar nu se incadreaza in TOS fb , deci daca as promova post ca vand likeuri pe facebook mi-as lua ban instant si probabil nici nu mi-as primi banii inapoi .

Link to comment
Share on other sites

Nu m-ai în?eles deloc !

?i probabil nici eu nu am dedus exact ceea ce vrei s? faci !

Hai s? î?i spun cum am f?cut eu.

Mi-am f?cut 10 pagini de facebook cu like-uri targetate (una doar femei, una doar b?rba?i, una cu p?rin?i, etc)

Am încercat cu 50 usd s? v?d câte like-uri poate aduce unei pagini ?i am primit 300, ceea ce este foarte pu?in.

A?a c? m-am gândit s? dau boost targetat unui post (Close fancybox=>like page) ?i ghici ce ? Am primit 10000 like-uri targetate.

Î?i sugeram s? faci la fel, bag? ceva bani în boosturi targetate ?i dup? aia f? reclam? pe paginile respective cu ceea ce vinzi.

Conteaz? foarte mult cum î?i prezin?i produsul, dar te v?d b?iat descurc?re? a?a c? vei g?si tu o solu?ie prin care s? renun?i la titlul de "VÂND LIKE-uri".

De vreo 4 luni tot studiez ?i eu treaba asta cu like-urile ?i o spun c? s? ?tie toat? lumea, kktiva pe ele like-uri la gr?mad? c? nu ve?i face nimic cu ele, eventual doar trafic pe site.

Edited by bubbles
Link to comment
Share on other sites

Nu m-ai în?eles deloc !

?i probabil nici eu nu am dedus exact ceea ce vrei s? faci !

Hai s? î?i spun cum am f?cut eu.

Mi-am f?cut 10 pagini de facebook cu like-uri targetate (una doar femei, una doar b?rba?i, una cu p?rin?i, etc)

Am încercat cu 50 usd s? v?d câte like-uri poate aduce unei pagini ?i am primit 300, ceea ce este foarte pu?in.

A?a c? m-am gândit s? dau boost targetat unui post (Close fancybox=>like page) ?i ghici ce ? Am primit 10000 like-uri targetate.

Î?i sugeram s? faci la fel, bag? ceva bani în boosturi targetate ?i dup? aia f? reclam? pe paginile respective cu ceea ce vinzi.

Conteaz? foarte mult cum î?i prezin?i produsul, dar te v?d b?iat descurc?re? a?a c? vei g?si tu o solu?ie prin care s? renun?i la titlul de "VÂND LIKE-uri".

De vreo 4 luni tot studiez ?i eu treaba asta cu like-urile ?i o spun c? s? ?tie toat? lumea, kktiva pe ele like-uri la gr?mad? c? nu ve?i face nimic cu ele, eventual doar trafic pe site.

Asta e de la o vreme , inainte cu likeurile faceai foarte multe , dar a scazut facebook reachul paginilor pentru a incuraja lumea sa dea boost la post . Acum sunt bune pentru numar . Exact ce vand eu , de numar sa fie mai prezentabila pagina si vand reale deoarece cele false pot face rau paginii (sa fie stearsa ) . Nimeni nu se asteapta ca la 5$/k sa ia likeuri cu 90% utilizatori activi pe domeniu si 80% sa intre pe linkuri .

Link to comment
Share on other sites

Asta e de la o vreme , inainte cu likeurile faceai foarte multe , dar a scazut facebook reachul paginilor pentru a incuraja lumea sa dea boost la post . Acum sunt bune pentru numar . Exact ce vand eu , de numar sa fie mai prezentabila pagina si vand reale deoarece cele false pot face rau paginii (sa fie stearsa ) . Nimeni nu se asteapta ca la 5$/k sa ia likeuri cu 90% utilizatori activi pe domeniu si 80% sa intre pe linkuri .

De asta eu vand 20'000 de like-uri la 35$ Stiu ii mult dar is 95% reali tier 1[uSA] si partea 5% is chinezi/tailandesi/asiatici in general... cred tier 3.. DAR lume 100% reala activa[No Bot No script].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...