Jump to content
wirtz

Jobbik.

Recommended Posts

Salut. Eu zic ca e de importanta maxima la ce ne-au facut. Atat timp cat au fost declarati ilegali la noi in tara nu cred ca se intampla nimic daca picati siteul extremistilor maghiari. Oricum inainte de toate verificati legea.

...mesterii merita o mare muie de la Iancu.

Rog sa se abtina de la comentarii in acest topic cei ce n-au treaba cu >mandria nationala<. Si inca ceva... daca e sa picati nu postati aici. Bagati la show-off sau mai bine deloc.

Jobbik.hu | Jobbik Magyarországért Mozgalom este site-ul.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Sunt cam luat in freza... si sincer iti spun ca nu-mi plac actiunile de genul asta,nici gandirea ta nu ma incanta.

O intrebare am si tare m-ar bucura sa primesc si un raspuns . Ce vina are poporul maghiar ca actuala conducere e anti-Romania ?

Link to comment
Share on other sites

raspunsul meu: nu te-am pus si nu am pus pe nimeni sa dea jos site-ul guvernului maghiar DECI NU E NIMIC SOVIN SAU EXTREMIST DIN PARTEA ROMANILOR! pur si simplu al extremistilor de la ei care au fost declarati ilegali la noi, ne-au atacat tara, simboluri si etc. atat. am rugat totusi nu am pus.. am facut un topic aici, la ajutor. ms mult.

Link to comment
Share on other sites

Nu mi-ar fi greu sa citesc,sa ma documentez,sa experimentez si sa le dau jos site-ul , dar nu ma pasioneaza.

Nu mi-ai raspuns la intrebare si o reformulez, de unde atata ura ?! Cu ce drq ne-au atacat aia tara? a fost razboi si nu stiu ? libera exprimare e inca valabila..sa faca ce vor,nu-mi pasa, daca aia dau foc la steagul Romaniei nu mai avem noi ce manca? fi serios .

Link to comment
Share on other sites

bine rastafarianule. de parca altii ne lasa pe noi... :)))) nu-i asa? ii atacam.. degeaba? si ti-am mai repetat, nu e vba de popor, e de o grupare extrmista anti-romaneasca. ori esti bozgor putin si te-ai atacat la topic? hai ca nu mai zic nimic ... las moderatorii sa isi faca treaba, am mentionat din start ca cei ce nu au treaba cu nationalismul sa se abtina.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

E un forum cu inregistrare libera, unde nu ma intreaba nimeni daca sunt nationalist sau invers, pentru ca nu e in tematica forumului. Daca postezi ceva in acest forum supui acel subiect dezbaterii userilor de pe RST, in concluzie cu ce drept imi interzici tu sa nu postez in topicul tau?

In legatura cu topicul tau, din nou nu inteleg unde bati. De fapt inteleg, dar nu inteleg de ce. Vrei sa dea careva DDoS in site-ul unor neimportanti care te-au jignit pe tine sau pe noi ca neam? Neinteresant. Suferiti ca niste femei nemaritate. Daca ai o problema cu niste oameni si vrei sa le zici/transmiti un mesaj o faci pe pula ta, ca altfel pari doar un bagator de seama fara ocupatie. Dar tu iar o sa crezi ca te atac si o sa te aprinzi pe aici, cand eu doar iti dau un sfat care ti-ar prinde bine pe viitor. Nationalist am fost si eu, dar dupa mi-a aparut par la pula si m-am lasat. Plm, stii ce zic?

Edited by sudo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...