Jump to content
alintare

ILLUMINATI | Stapanii din umbra

Recommended Posts

Salut tuturor , acest subiect este mai ciudat , dar am nevoie de ajutorul vostru , RST , probabil stie ceva de secretele din spatele Iluminati.. daca ati auzit de ei , o grupare de manipulare a globului , prin toate mijloacele posibile, TV , Internet , Radio , schimba presedinti ca pe ciorabi , si sunt cei care manipuleaza totul din umbra, urmaresc sa instaureze o noua ordine mondiala .

Asta am auzit eu , pare umpic ciudat , dar putem gandi umpic, v-am intrebat pe voi , pentru ca sunteti oameni cu cunostinte , care au probabil habar de ce se intampla , sau care este adevarul despre Illuminati.

Am gasit cateva principi ..

1. Utilizarea violoen?ei, în locul discu?iilor academice.

2. Promovarea “liberalismului” pentru a uzurpa puterea politic?.

3. Ini?ierea bun?st?rii de clas?.

4. Politicienii trebuie s? fie ?ire?i ?i în?el?tori – orice cod moral ar face un politician s? fie vulnerabil.

5. Demolarea for?elor ?i a regulilor existente. Reconstruc?ia tuturor institu?iilor existente.

6. P?strarea “invizibilit??ii publice” pân? în momentul în care se câ?tig? o asemenea putere încât nicio alt? for?? n-o mai poate submina.

7. Utilizarea psihologiei mul?imii pentru a controla masele. “F?r? despotism absolut nimeni nu poate conduce eficient.”

8. Promovarea folosirii alcoolului, drogurilor, a corup?iei morale ?i a tuturor formelor de vicii, în special pentru a-i corupe pe cei tineri.

9. Punerea mâinii pe propriet??i prin orice mijloace, pentru a se asigura supunerea.

10. Instigarea la r?zboaie ?i controlul conferin?elor de pace, astfel încât nimeni din combatan?i s? nu câ?tige teritorii, pentru a nu ob?ine prea mult? putere.

11. Alegerea candida?ilor pentru func?ii publice din rândul celor “servili ?i obedien?i comenzilor noastre, astfel încât ei s? fie ni?te simpli pioni în jocurile noastre.”

12. Utilizarea presei pentru propagand?, în scopul control?rii informa?iilor publice.

13. Face?i masele s? cread? c? au fost pradele unor criminali. Ordinea restaurat? va ap?rea astfel creat? de “salvatori”.

14. Crearea panicii financiare. Utilizarea foametei pentru a subjuga masele.

15. Infiltrarea francmasoneriei, pentru a lua controlul asupra Marilor Loji ale Orientului, în scopul ascunderii caracterului ei filantropic. R?spândirea ideologiei ateist-materialiste.

16. Atunci când va bate ceasul nostru ?i lumea întreag? va fi sub controlul nostru, influen?a francamsoneriei va fi distrus?.

17. Folosirea în?el?toriei sistematice ?i a sloganurilor populiste. “Opusul a ceea ce s-a promis poate fi f?cut întotdeauna mai târziu… ?i asta f?r? consecin?e.”

18. Un regim de teroare este modalitatea cea mai economic? pentru a aduce o înrobire rapid?.

19. Consilierii no?tri politici, economici ?i financiari trebuie s? ne duc? pân? la cap?t mandatele cu mult? diploma?ie ?i f?r? frica de a expune “puterea secret? din spatele politicilor na?ionale ?i interna?ionale”.

20. Scopul final este un guvern mondial. Este necesar în a stabili monopoluri uria?e, astfel încât cele mai mari averi s? depind? de noi.

21. Utiliza?i r?zboiul economic. Deposeda?i marile averi printr-o combina?ie de taxe înalte ?i competi?ie neloial?.

22. Face?i ca boga?ii lumii s? se distrug? unii pe ceilal?i, astfel încât doar proletariatul s? r?mân? în lume, cu câ?iva milionari devota?i cauzei noastre.

23. Numi?i acest program “Noua Ordine”. Un dictator trebuie numit.

24. P?c?li?i, n?uci?i ?i corupe?i pe membrii cei mai tineri ai societ??ii, înv??ându-le teorii ?i principii false.

25. Face?i ca legile na?ionale ?i interna?ionale s? devin? contradictorii ?i apoi substitui?i arbitrariul pentru lege.

Repet , vreau doar opinia voastra , orice este posibil..

Un mic video

Edited by alintare
Link to comment
Share on other sites

Uite cat de nesimtit esti :

(About) / Planul secret de 25 de puncte al dinastiei evreie?ti Rothschild, prin care aceasta încearc? s? domine lumea din 1773 | Secretele lui Lovendal - Secrete, conspiratii, OZN, extraterestri, Illuminati, Anunnaki, Nibiru, paranormal, religie

Practic tu ai scris doar :

Salut tuturor , acest subiect este mai ciudat , dar am nevoie de ajutorul vostru , RST , probabil stie ceva de secretele din spatele Iluminati.. daca ati auzit de ei , o grupare de manipulare a globului , prin toate mijloacele posibile, TV , Internet , Radio , schimba presedinti ca pe ciorabi , si sunt cei care manipuleaza totul din umbra, urmaresc sa instaureze o noua ordine mondiala .

Asta am auzit eu , pare umpic ciudat , dar putem gandi umpic, v-am intrebat pe voi , pentru ca sunteti oameni cu cunostinte , care au probabil habar de ce se intampla , sau care este adevarul despre Illuminati.

"Restul e CanCan !" (ca si cum), GTFO !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...