Jump to content
Ghenosu

MiniJob de 0,20$ in PP ! Dureaza 10 minute !

Recommended Posts

Pentru cei ce vor 0.20 $ in PP , vreau sa va inscrieti aici Like-Ex.com - Like Exchange - Free Facebook Likes, Like 4 Like Exchange, Free Likes , si sa faceti 200 actiuni ( like-uri , follow , views YT ) , acesta este un site de like exchange , punctele acumulate le puteti folosi pentru paginile voastre sau sa le transformati in $ reali ! Dupa ce faceti 200 actiuni lasati aici numele de utilizator si adresa Paypal ! Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei ce vor 0.20 $ in PP , vreau sa va inscrieti aici Like-Ex.com - Like Exchange - Free Facebook Likes, Like 4 Like Exchange, Free Likes , si sa faceti 200 actiuni ( like-uri , follow , views YT ) , acesta este un site de like exchange , punctele acumulate le puteti folosi pentru paginile voastre sau sa le transformati in $ reali ! Dupa ce faceti 200 actiuni lasati aici numele de utilizator si adresa Paypal ! Multumesc

Salut . Astfel de joburi NU sunt permise si iti vor duce contul la a fii banat (pe like-ex) . Acest tip de ref se incadreaza in ref FAKE si este interzis prin regulamentul promotiei . Daca vedem pe contul tau 20 de refi activi si toti cu FIX 200 clickuri instant vei fii banat , sau daca vedem refi cu acelasi ip ca al tau , de asemenea BAN .

PS : Nu ne deranjeaza cu nimic sa platesti utilizatorii sa intre pe site , dar ne deranjeaza daca dupa fix 200 clickuri toti vor renunta , iar tu iti vei fii luat aia 0.50$ iar userii nu vor mai intra niciodata pe like-ex.

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

Imi i-a cel putin 2 zile sa fac 200 de tranzactii , mai bine caut bani pe jos ..

off> Stefan e site-ul tau , like-ex ?

Salut . Da , e site-ul meu .

in maxim 15 minute faci 200 actiuni !

Salut . E treaba ta ce faci , dar daca vad ca ai 20 refs si toti cu fix 200 actiuni ai ban .

Plm . Am primit un rep negativ la post pentru ca cineva a crezut ca eu sunt asta de a postat . Rog un mod sa verifice ip-urile sa vada ca nu am nici o treaba cu el . De asemenea priviti aici userul lui : //deleted by me// eu nu am nici o legatura cu el !

Edited by Stfean_Iordache
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut . Da , e site-ul meu .

Salut . E treaba ta ce faci , dar daca vad ca ai 20 refs si toti cu fix 200 actiuni ai ban .

Plm . Am primit un rep negativ la post pentru ca cineva a crezut ca eu sunt asta de a postat . Rog un mod sa verifice ip-urile sa vada ca nu am nici o treaba cu el . De asemenea priviti aici userul lui : https://www.dropbox.com/s/1sd7vox9i00xd8b/Untitled.png eu nu am nici o legatura cu el !

nu vad sa fie banat insa in mod sigur cand va cere plata ii scoate-ti ochii ca are 3 conturi/ip, bravo ma !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...