Jump to content
zachary1337

Ask.fm Spammer Bot by HuaN

Recommended Posts

SHARK HIX ZUNE -- Astea sunt hashuri geniule. Nu pot fi decriptate.

Dupa ce ca sunt 95% sigur ca a uploadat scriptul lui zatarra pe un host si a schimbat cate ceva pe acolo ca sa ia numele si mesajul prin get si a facut doar o interfata cu o thema, punand un copyright si gata, mai si crypteaza parolele in metode care nu pot fi decryptate decat prin bruteforce. Seems legit.

Edited by askwrite
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca sunt 95% sigur ca a uploadat scriptul lui zatarra pe un host si a schimbat cate ceva pe acolo ca sa ia numele si mesajul prin get si a facut doar o interfata cu o thema, punand un copyright si gata, mai si crypteaza parolele in metode care nu pot fi decryptate decat prin bruteforce. Seems legit.

Stai jos ai 2 , nici nu stiu despre ce vorbesti , auzi script'u lu zatara parca iti cunosc io tie tot neamu =)) parola o aflati intr-un minut daca va duce capu

Link to comment
Share on other sites

Da, e facut de tine, si nici nu ai auzit de zatarra cum nici aici nu ai copiat.

https://rstforums.com/forum/85647-script-imacros-addmefast-2014-a.rst#post550509

Iti gasesc sursa la tot ce ai facut tu, nu mai comenta si nu mai plagia.

ai gasit si tu un script imacros si esti mare explorator acum ? :)) usor cu aerele astea ca nu esti tu mai superior ca mine sau ca oricare altu de aici , la judecat toti sunteti buni , ai stat tu in pc-ul meu cat timp l-am facut de comenetezi? eu n-am venit aici sa ma cert , daca gasesti ceva gresit in botu meu esti bun pana atunci vezi-ti de treburile tale , daca ar fii fost asa usor l-ai fii facut tu pana acum mai h4x0r mic , atata am vrut sa iti mai zic nu mai am de gand sa iti raspund de acum.

Edited by zachary1337
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...