Jump to content
DarkVirus

Vand cont steam - 22 jocuri

Recommended Posts

Vand un cont de steam cu urmatoarele jocuri:

zBAfmLx.png

Am in inventar urmatoarele:

aTbquUh.png

Tin sa precizez ca nu a avut ban niciodata.

Link catre profil: Steam Community :: DarkPanda

Contul este evaluat la suma de $228.84 pe MySteamGauge.com

Pretul este de 650 lei, plata prin Skrill sau PaySafeCard.

P.S.: As vrea ca un admin sa asiste prin team viewer sau sa filmam tranzactia.

Edited by DarkVirus
Link to comment
Share on other sites

Ti-ai facut o impresie gresita asupra a ce ai tu acolo, majoritatea s-au dat free si in fond un cont de steam valoreaza doar jocurile care vor fi jucate. Acum eu n-o sa cer $1700 pe contul meu doar pentru ca steam gauge imi baga sperante ca atat ar valora in realitate .

Acolo doar cs:go , just cause 2 si payday valoreaza ceva, daca ai noroc il dai cu 7-10$ .

Si nu pot sa nu ma abtin sa rad de incercarile tale de a nu primi teapa, reputatia unui user valoreaza mai mult decat contul ala :))

Link to comment
Share on other sites

Ti-ai facut o impresie gresita asupra a ce ai tu acolo, majoritatea s-au dat free si in fond un cont de steam valoreaza doar jocurile care vor fi jucate. Acum eu n-o sa cer $1700 pe contul meu doar pentru ca steam gauge imi baga sperante ca atat ar valora in realitate .

Acolo doar cs:go , just cause 2 si payday valoreaza ceva, daca ai noroc il dai cu 7-10$ .

Ti-a dat la corason .

Si nu pot sa nu ma abtin sa rad de incercarile tale de a nu primi teapa, reputatia unui user valoreaza mai mult decat contul ala :))

Ti-a dat la corason.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...