Jump to content
BLKoldSUN

Sugestie @closedtopic, @trashed

Recommended Posts

Ma gandeam in felul urmator:

Orice utilizator are dreptul sa creeze un nou topic, si sa astepte noile raspunsuri, pana cand gaseste o solutie sau cand crede el de cuviinta.

Ce propun eu:

M-am gandit ca pe forum daca ati implementat <@username mention>, @trashed ar fi deasemenea utila, cand cineva creeaza un topic (creat in categoria gresita sau postat aiurea).

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Ma gandeam in felul urmator:

Orice utilizator are dreptul sa creeze un nou topic, si sa astepte noile raspunsuri, pana cand gaseste o solutie sau cand crede el de cuviinta.

Ce propun eu:

M-am gandit ca pe forum daca ati implementat <@username mention>, @trashed. VIPii au deja chestia asta implementata.

Nu-s de acord cu chestia asta pentru ca se poate profita de aceste optiuni pentru a face reclama pe un timp limitat, spam sau alte nebunii.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca ar fi ok cu closetopic, exact cum a zis @BLKoldSUN cand faci o cerere sau ceri ajutor, si din 2 thread-uri ai primit ajutorul dorit, poti sa-l inchizi fara sa mai faca post-uri aiurea toata lumea... Si automat ar merge o regula noua, warn pentru ce-i care nu inchid thread-ul dupa ce a primit ajutor..

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam in felul urmator:

Orice utilizator are dreptul sa creeze un nou topic, si sa astepte noile raspunsuri, pana cand gaseste o solutie sau cand crede el de cuviinta.

Ce propun eu:

M-am gandit ca pe forum daca ati implementat <@username mention>, @trashed ar fi deasemenea utila, cand cineva creeaza un topic (creat in categoria gresita sau postat aiurea).

Si ce-o sa facem cu Moderatorii :))? Ii dam afara? Lasa-i sa munceasca ca de aia i-au pus.

Contra.

Link to comment
Share on other sites

Aveti deja o astfel de optiune implementata, tot ce trebuie sa faceti este sa scrieti in finalul postului vostru urmatoarea linie:

@TheTime, please close my topic!

Functioneaza asincron, are putina latenta, dar uneori isi face treaba. Dupa preferinte, puteti inlocui "TheTime" cu alte cuvinte magice.

Link to comment
Share on other sites

Contra. Daca pune cineva nu keylogger si da tc cineva care nu stie il descarca ce se intampla?

Tu ai nevoie sa te avertizeze altii daca un fisier e infectat sau nu?

Angajeaza pe cineva sa te avertizeze si sa nu uiti sa respiri. Idiot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...