Jump to content
ponta

Platesc 1000 USD in BTC

Recommended Posts

Cum spune titlul platesc 1000 USD in BTC pentru un Rat,

Vreau ca cineva sa imi faca un RAT Unic gen Darkcomet CyberGate cu un crypter unic.

Plata o fac la finalizare Am luat teapa deja pe Freelancer bineinteles accept Escrow

Plata se poate face prin

BTC

WU

MoneyGram

De preferinta BTC

Astept PM de cei interesati

Link to comment
Share on other sites

Ce functii sa aiba mai exact? Exact ca DC sau vrei ceva mai custom?
Vreau sa aiba aceleas functiuni ca un rat normal,mai pe scurt cum erea Control la Distanta dar sa pot Trimite servarul In JPG sau PDF prin email sau live prin chat,sa pot transfera fisierele din pc clientului in pc meu sa pot si sa pot prelua controlul total cand clientul nu foloseste Pc.ul si sa pot vedea live desktop.ul.

Sincer Ma doare capu cat am cautat ceva bun sa setez Darkcomet dupa la teste mergea pc clientului greu si tot felul de cryptare infectate deja sau care tin doar cate va saptamani vreau ceva unic sa ma tina 2 luni macar.

Link to comment
Share on other sites

Pai in jpg nu prea ai cum decat sa modifici extensia jpg.exe(com scr)si sa speri ca nu are show file extensions activat iar in pdf la fel sau se poate dar depinde de versiunea adobe acrobat reader-ului care o are victima exista un exploit la o versiune mai veche ce permite lansarea unui executabil cand deschizi pdful.

Le: Da Iti pot face un astfel de rat dar partea cu distribuitul nu vad cum poti ascunde executabilul intr-o poza doar sa schimbi iconul sa arate a poza...

Edited by nonimporta
Link to comment
Share on other sites

Inteleg sincer nu prea ma pricep ca daca erea cazul il faceam eu,am folosit acum cati va ani control la distanta si in afara de faptul ca erea exe ma.m inteles minunat cu el,daca nu se poate jpg sau pdf o alta extensie doar sa nu se vada exe.ul ala ca e urat tare de tot

Il poti face cu cryptar cu tot nu?

Link to comment
Share on other sites

Inteleg,Nu am nici un servar din pacate si nici un rat util am zapacit wmpleyer cate Rat am incercat cryptar.ul il vinzi sau doar criptezi servare?eu sunt interesat sa il cumpar pe cel ce il ai sau sa imi faci unul unic doar pentru mine Ce mod de plata acepti?

Cu cryptarea te pot ajuta eu.

Daca ai un server, ti-l cryptez cum vrei...+ extensia care o vrei..insa cum zicea si @nonimporta aici e mai dificil...in functie de ce are setat utilizatorul...nu e ceva ce poti manipula tu.

Am crypterul meu, personal insa nu accept plata BTC.

Link to comment
Share on other sites

Exista si ceva exploit pt windows ca sa l trimiti cu extensia .jpg. Dar daca folosesti ceva client de chat, o sa vada ca nu i arata nicio poza, inainte sa o descarce. Daca vrei ma pot interesa de metoda aceasta,am folosit o in trecut, cu cativa ani in urma, dar nu o mai retin cu exactitate.

Link to comment
Share on other sites

Cum spune titlul platesc 1000 USD in BTC pentru un Rat,

Vreau ca cineva sa imi faca un RAT Unic gen Darkcomet CyberGate cu un crypter unic.

Plata o fac la finalizare Am luat teapa deja pe Freelancer bineinteles accept Escrow

Plata se poate face prin

BTC

WU

MoneyGram

De preferinta BTC

Astept PM de cei interesati

Se poate face, accepti un demo dupa care predai escrow la un admin de pe site?

Demo* iti trimit o imagine jpg, bmp, png care se executa si iti deschide notepadu sau altceva ce poate face un exe.

Imaginea nu este detectata de AV este vazuta ca imagine si nu vine cu alte fisiere !

Accepti termenii mei si batem palma?

Astept mesaj privat de la tine !

*Nota: Sa stii ca este riscant pentru mine sa lucrez cu produsul inaintea platii fiind vorba de 0-day exploit in kernel-ul windows-ului... iti fac demo si pe urma ma gandesc la ce pret sa iti cer !

OFERTA RETRASA ! PRET PREA MIC, RISCURI MARI ! DACA MAI DORESTE CINEVA PM SI EXECUT PROBA IN LOCATIA MEA PE IMAGINEA TA VIRTUALA, LAPTOP ETC... PLATA DUPA !

Nu insistati daca nu sunteti de acord cu aceste conditii ! Nu pot lasa o imagine "lucrata" pentru analiza AV sau crack pe alt sistem fara plata, si nici nu am cum sa ma expun fara nici un ban cu un exploit pentru RGB Scripting Map on Windows

Edited by administration
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc mult la toti,am gasit exact ce cautam pe tor la niste rusi cu escrow.rog un admin sa inchida Thread.ul

Salutare,

Tranzac?ia asta va fi finalizat? doar prin intermediul unui administrator de pe site. D?-mi PM ca s? verific produsul când e.

Ca s? nu mai iei ?eap? înc? o dat?.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...