Jump to content
styiix

decrypt >>

Recommended Posts

Sa inteleg, esti atat de hacker incat ai reusit sa "spargi" baza de date a unui server de metin si ai gasit parolele administratorilor cryptate si te-ai gandit sa-ti faci cont aici si sa scrii un mesaj care sa sune a provocare?

pacat ca eu sunt mai destept decat tine

Link to comment
Share on other sites

pai daca sti ca esti prost nu mai comenta aiurea ,si daca te crezi destept posteaza si tu ceva mai bun pentru ca vad ca esti cocalar cu ochelarii aia de gras corcit

Hai sa-ti demonstrez ca sunt mai destept ca tine.

1) Pe o comunitate de genul nu vii cu provocari de decryptare la Ajutor:P (Daca era provoare te duceai la challange)

2) Ce ai pus tu acolo se numesc HASH-uri nu se decrypteaza ci se sparg prin bruteforce (cu dictionar de parole)

3) Vii cu un aier superior pe aici, si nu este foarte constructiv.

4) sunt mai destept ca tine.

Edited by Open
Link to comment
Share on other sites

pai daca sti ca esti prost nu mai comenta aiurea ,si daca te crezi destept posteaza si tu ceva mai bun pentru ca vad ca esti cocalar cu ochelarii aia de gras corcit

QvtYvHw.gif

Esti nervos coaie? :)) Si se scrie "stii" nu "sti", dar nu ma astept sa stii sa scrii romaneste, doar te joci metin toata ziua, crapi seminte in fata monitorului si comunici in tiganeste pe chat.

Link to comment
Share on other sites

si acuma daca esti "mai" destept ce vrei sa demonstrezi ca sti sa sugi pula mai bine decat cei prosti? :]]

Refuz sa te mai bag in seama apropo ti-am decryptat eu parolele, dar ca sa le afli trebuie sa decryptezi si tu MD5-ul asta.

53e3bd3288b2d472253d09c726b02467

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...