Jump to content
Elohim

Dendroid Android Botnet Full Source Code

Recommended Posts

Sa moara ma-ta ca l-ai luat de acolo?! Fix la o zi dupa ce l-am postat noi pe hy, si fix la 2 minute dupa ce am postat eu pe rst la un thread sursa?!

Prea mari coincidente.

Whatever, nu-mi bat capul.

Limbajul tinere, ca nu am cersit bani de laptop amandoi pe acelasi trotuar!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nici eu n-am cersit nimic da-te-n mortii tai!

Te rugam frumos sa nu iti exteriorizezi molestarile din copilarie pe acest forum. Mai bine lasi thread-ul asta si te preocupi de altceva. Ai fost moderator, si totusi vorbesti ca si cum ti-ar fi luat banca locuinta.

Sfatul meu este sa vizitezi link-ul asta One Laptop per Child si sa te linistesti. Salut!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A reusit sau incercat cineva ;)? Complicata..... (Error!: SQLSTATE[HY000] [1130] Host 'srv10.000webhost.com' is not allowed to connect to this MySQL server) Aia este eroarea care mi-o da mie.Ma poate ajuta cineva .Multumesc.

nu ai dreptul pe "srv10.000webhost.com" sa te conetezi la serverul mysql, nu cred ca e de la script, asteapta 2-3 ore (probabil au ei o problema), sau fa alt website, poate ai noroc si pici pe alt server

Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu pot compila apk.Am facut tot ce era pe README, dar Eclipse imi da erori cand adaug codul la MyService.java, dar odata ce am compilat tot pachetul (cu erori) si incerc sa-l instalez pe telefon,nu pot instala aplicatia.Cu c-panel am rezolvat bine, totul functioneaza, dar cu compilarea nimic...

Daca cineva s-a descurcat sa posteze un tutorial ca lumea...

Link to comment
Share on other sites

L-am compilat cu succes dupa multi nervi.(prima data cand fac chestia asta...chiar daca e relativ usor mie nu mi-a iesit din prima)

Rezultatul (pe propriul device)

https://www.dropbox.com/s/6yaa19v2n5vkyay/success.png?dl=0 (control p)

https://dl-web.dropbox.com/get/RAT%20DEVEL/Screenshot_2014-08-23-15-39-43.png?_subject_uid=113259771&w=AADAWGy7eVJfkjQP3TiAWwrZneE5VnU6-fYYZJ5JQwiw3Q (prima icoana de sus ,aplicatia nu am bindat-o de nimic...am facut doar un test)

Edited by mark0
Link to comment
Share on other sites

Ma poate ajuta cineva cu Cpanelul pe 000webhost? nu pot scapa de eroarea asta "Error!: SQLSTATE[HY000] [1130] Host '31.170.161.116' is not allowed to connect to this MySQL server".

Cei care au reusit si au timp la dispozitie, sa faca un videotutorial cu urcarea fisierelor(in ce folder se pun pe site, ce permisiuni...), cu tot ce trebuie facut, ca deja m-au apucat dracii pe eroarea aia.

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...