Jump to content
kw3rln

Bloguri RST?

Recommended Posts

Vreau sa adaug blog la RST unde sa punem anunturile in legatura cu rst... ce functii am aduagat..module... ce probleme am avut ..blablabla

Ma gandeam sa-l modific si sa fie ca TOTI USERII RST SA POATA AVEA BLOG..

Adica care vrea sa-si faca blog.. sa isi puna ideile...tutoriale de-ale lui sau chiar viata lui de zi cu zi sa o poata face pe rsT ! sa fie ceva gen: http://rstcenter.com/blog/[nickname]/

Link to comment
Share on other sites

Si eu votey tot "Fiecare cu blog-ul lui". Motivul este simpplu: cand vreau sa pun un tutorial/trick/tip, nu am chef sa ma uit daca a mai fost postat. Asa, daca descopar eu tot ce pun pe blog, e normal sa si tin minte ce am pus.

desi ar ocupa cam mult spatiu si apropo, cat spatiu aveti in total ?

O sa ocupe destul de putin nu iti face griji :P.

Link to comment
Share on other sites

daca in blog pot introduce cod html as vrea fiecare cu blogu lui ca sa ne hackuim constant intre noi,,, O.o

daca nu, atunci as vrea doar 1 blog :D

PS: pune-mi in loc de VIP "BANNED" pls

off topic: Asta ar fi nasol...doar este un team de hacking si securitate si ar fi chiar penal sa "hackuim constant intre noi"

lol vrei BANNED :)) pai incalca regulamentu si primesti =) sau mai simplu imi dai mie vip-u =)

on topic : Prefer sa fie doar un blog[asta dupa ce m-am gandit mai multe caci am votat ca prostu sa fie mai multe bloguri]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...