Jump to content
geopompierul

PPI cu rata fixa usa 1.70 si plata la cerere min 20$

Recommended Posts

Va prezint un site care plateste pentru fiecare Install.Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati sa promovati linkurile si sa convingeti oamenii sa instaleze programele lor.Daca aveti site-uri,bloguri,pagini de facebook cu multi fani sau doar simple conturi pe diverse forumuri puteti face ceva bani.

O alta metoda de a promova acele programe ar mai fii sa urcati pe Youtube diverse clipuri iar in descriere sa adaugati linkul vostru PayPerInstall.

Optiunea "BUNDLE" unde puteti sa bagati soft-ul vostru, numele, versiunea si link-ul catre acesta

Aici va puteti inscrie (link affiliat): ---> Inregistrare <---

Rates increased for US ($1.70) | AU ($0.50) | GB ($0.50) | DE ($0.30) | FR ($0.30) | CA ($0.30)

Metode de plata: paypal, paxum, payza, webmoney, wire transfer...plata la cerere cu procesare in 2-5 zile la minim 20$

Aici aveti Rata/cat plateste pe install pentru fiecare tara:

Code Country Rate

US United States $1.70

GB United Kingdom $0.50

AU Australia $0.40

CA Canada $0.30

FR France $0.30

DE Germany $0.30

JP Japan $0.15

DK Denmark $0.15

IT Italy $0.15

ES Spain $0.15

NL Netherlands $0.15

AT Austria $0.15

CH Switzerland $0.15

NZ New Zeland $0.15

IE Ireland $0.15

Iar pentru restul tarilor mai mici intre 0.10$ si 0.01$

Program de referrali

Ofera 10% din ce fac referralii vostri

Link to comment
Share on other sites

bine ca ai postat si nisele...chestia e ca siteul este afiliat la Amonetize, si am auzit ca fura.

Singurul site cu care am lucrat in trecut a fost TMP de la care primeam in fiecare luni banii,dar la fel ei sunt afiliati la Amonetize...calculand m-am ingrozit cand am vazut ca proprietarul de pe TMP a facut de pe spatele meu 2400$ adica cei 20% partea lui...si am inceput sa lucrez cu Amonetize, am facut niste bani acolo si totusi nu eram multumit, apoi am gasit un alt site care ofera cel mai mult in materie de PPI si de la care am primit si prima plata.

Link to comment
Share on other sites

bine ca ai postat si nisele...chestia e ca siteul este afiliat la Amonetize, si am auzit ca fura.

Singurul site cu care am lucrat in trecut a fost TMP .

https://rstforums.com/forum/90488-ppi-up-2-5-install-dovada-plata.rst#post577091

Pai aici parca zici altceva: Am o experienta in spate cand vine vb de PPI, am inceput cu TMP,Installaxy,Amonetize,Revenyou...si am ajuns la acest nou PPI

:-??

Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/90488-ppi-up-2-5-install-dovada-plata.rst#post577091

Pai aici parca zici altceva: Am o experienta in spate cand vine vb de PPI, am inceput cu TMP,Installaxy,Amonetize,Revenyou...si am ajuns la acest nou PPI

:-??

Pai am din moment ce am inceput cu siteuri afiliate la retele mari...si am ajuns sa lucrez direct cu "baietii mari" pt ca acolo nu te primeste cu daca ai traffic mic si fara sa vb cu ei pe skype.

**Apropo am emailuri USA pt tine...pot sa-ti ofer pana la 300k emails/day. Trimite-mi pm.

Edited by shuttershades
Link to comment
Share on other sites

gresesti total...te primeste si daca ai trafic mic...nu conteaza traficul pentru ei...si oricum inca nu sunt "baietii mari"...mai cauta si poate ii vei gasi intro zii pe acei baieti de care vorbesti ;)

Nu vreau sa intru in discutii contradictorii cu tine dar cum zicea cineva : "romanul le stie pe toate si se pricepe la toate".

Link to comment
Share on other sites

Am lucrat si eu cu el, acu' ceva timp, cand erau ratele de $1.30 pe USA. Cat despre furt, doar zvonuri...sunt chiar de treaba. Tin minte ca am cerut plata cand aveam vreo $19 si ceva(suma minima pentru plata = 20), si am luat banii fara probleme.

Inainte sa mai vorbiti, ca ala e bun si ala nu, testati mai multe retele simultan(pentru ceva timp) si la urma vedeti care e cea mai buna retea pentru voi.

Pace si bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am referit ca fura din $$$. Eu sincer nu am lucrat cu ei, deoarece pe TMP era monetizat si traficul mobil. Dar cei care au incercat ambele, si mentionez ca ambele sunt concetate la Amonetize...cum spuneam, acestia se plangeau ca pe site-ul cu pricina au mai putine installuri de USA decat pe TMP in conditiile in care aveau aceleasi nise cu acelasi traffic.

Problema e ca multora le e frica de nou si pana nu vad 100 de dovezi de plata pe internet nu se baga, de parca si-ar risca viata.

Link to comment
Share on other sites

Si eu am lucrat in trecut cu TMP si inca il mai folosesc intr-o forma latenta (linkuri vechi) si asa cum zice si AsalT nici vorba de furt si trebuie sa incerci mai multe si sa gasesti o retea care se pliaza nevoilor tale. Mie imi convine reteaua asta din mai multe motive ca ex: rate fixe...ma streseaza idea de max rate ...ex TMP US Average $0.81 Max $1.82 si o sa primesti cam tot timpul aproape de Average...aici stii ca ai 1.70 toate instalurile us...controlul la bani nu se compara...prag minim mic, plata la cerere (care desi in tos zice 2-5 zile procesare o sa vina in cateva ore 1 zi maxim) si chestia asta conteaza pentru mine care nu mai am timp ca inainte sa ma ocup de asta dar pot sa imi culeg roadele oricand...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...