Jump to content
D3v1lz

Prezentare jmek

Recommended Posts

Bau-Bau nebuna comunitate , sunt D3v1lz , numele asta badass vine de la Devil --> Diavol , nu sunt ateu nici illuminat , nici credincios , nici budist , nici nimica , i have my personal GOD! Sunt genul de om care ar alege raul dintre bine si rau , doar din motivul ca e plictisit... Asa deci , am 16 ani , ma pricep la White-Hat , ethical si scheme bengoase :> ... Kali Linux-ul e casa mea , instalat si pe telefon si pe laptop ca al doilea OS. Experienta , doar de 2 ani , acuma trec la punctul culminant al hackingului si vreau sa invat atacurile prin bluetooth , am auzit ca sunt complexe si posibile , am vazut multe video-uri si incerc sa studiez acest lucru... Fac hacking in mare parte pentru profit , nu bag mana in foc ca n-am facut nimic ilegal pana acuma , dar daca am facut ceva ilegal n-am castigat mai mult decat un simplu joc pe Steam sau un Sandwich de la un cont de metin , zic si eu ironic.

Daca aveti intrebari , o sa raspund la ele cu cea mai mare placere! :)

Link to comment
Share on other sites

Oh merci ... Stiu @Aerosol , asta era intentie , urasc cocalarii , un mod ironic sa-mi arat ura fata de ei , si nu sunt h4xor daca asta insinuezi , am fost inainte pe acest forum dar demult , cam 2/3 ani .. am facut greseli de ortografie si am iesit de pe forum :)) Stii ca hackingul e o arta digitala , asa e si numele meu :3 si apropo avatarul vine de la : Devil's Eyes See Everything.

Link to comment
Share on other sites

neeeehhh , ma distreaza moimele astea , sincer , si arata ca sunt nepasator in timp ce in acel moment imi pasa. Stii , conteaza si caracterul tau daca esti hacker. Moimele astea ma fac inofensiv , se poate sa fiu , momentan.

Daca eu sunt (dupa parerea ta) moima, inseamna ca dumneata esti domnisoara de onoare .

Link to comment
Share on other sites

Daca eu sunt (dupa parerea ta) moima, inseamna ca dumneata esti domnisoara de onoare .

Frate serios acum hai sa nu ii umplem prezentarea omului de shit-uri daca aveti chef de cearta exista PM! @afanasev acel ban a fost pentru 5 zile so what? :)) si nu am basini ca nu mananc fasole ;)

hai da-ti log out!

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...