Jump to content
Guest AndreiMihai

Exista ceva ca sa ma elimin de peste tot unde mi-am facut conturi?

Recommended Posts

Guest AndreiMihai

Exista ceva ca sa ma elimin de peste tot unde mi-am facut conturi?. M-am saturat sa tot ajunga tone de spam la mine si prostii, vreau sa ma dezabonez de la toate tampeniile la care m-am inscris in 4-5 ani, se poate?, exista o lista ceva unde sa bag adresa de email si sa apara toate abonarile :D ?

Link to comment
Share on other sites

Primesti mesaje spam si pentru ca mail-ul tau (cel mai probabil) se afla intr-o lista de spam a unei persoane. Decat sa cauti fiecare site (program iti garantez ca nu exista, plus ca daca reusesti, spam tot vei primi), iti recomand sa iti faci un mail nou si sa il asociezi doar cu site-urile importante pe care le frecventezi.

Link to comment
Share on other sites

Exista ceva ca sa ma elimin de peste tot unde mi-am facut conturi?. M-am saturat sa tot ajunga tone de spam la mine si prostii, vreau sa ma dezabonez de la toate tampeniile la care m-am inscris in 4-5 ani, se poate?, exista o lista ceva unde sa bag adresa de email si sa apara toate abonarile :D ?

Eu din cate am inteles de pe la TV, te duci in localiatea aia, Segarcea, sa te simti bine, si dupa ceva timp vei fi dezabonat de peste tot, scapi si de spam, te scoti si de la intretinere. Viata ta se va transforma radical ! :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...