Jump to content
vladmir

Monetizare Victime

Recommended Posts

Guest AndreiMihai

Ce prostie mi se pare treaba asta cu infectarea oamenilor sa faci bani ca un sarac.....Nu o sa pot sa inteleg niciodata de ce sunt atati oameni fara minte care viruseaza pe altii....

Link to comment
Share on other sites

Ce prostie mi se pare treaba asta cu infectarea oamenilor sa faci bani ca un sarac.....Nu o sa pot sa inteleg niciodata de ce sunt atati oameni fara minte care viruseaza pe altii....

Eu nu inteleg de ce te bagi pe threadul meu ca sa vorbesti prostii ? Daca nu iti place infectarea oamenilor atunci de ce stai pe rst ? E forum de hacking/it security . Daca vrei forum romanesc exclusiv programare du-te pe softpedia .

Link to comment
Share on other sites

@vladmir: Vezi ca te-ai aprins prea repede si ai ratat esentialul?

Scuza-ma , tu faci bani ca un bogat ? Ultima oara cand am citit forbes 500 , nu am vazut ceva scris despre tine . Si nu exista metoda de facut bani "ca un sarac" exista doar metode de facut bani .

La inceput toate produc relativ putin fata de nevoile tale . Eu momentan nu ma hranesc din rat-uri , ci o fac de fun (plus ca sunt la inceput) .

Link to comment
Share on other sites

@vladmir mai ai si butonul pentru report in caz ca ti se pare ca nenea face offtopic sau te deranjeaza cu ceva (in ordinea regulamentului https://rstforums.com/forum/59818-regulamentul-forumului-ro.rst )

Sunt multi user care in thread-uri spun ca sunt contra astfel de lucruri, dar pe privat au alta fata si discuta lucruri mai rele.

Ontopic: Nu prea ai metode "legale" de a face un ban de pe urma rat-urilor, in afara de PPI si mining. Dar pentru mining ai nevoie de calculatoare la ordinea sutelor, daca nu a miilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...